Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet balinéz macskát venni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 08:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Burmai is érdekelne.
2017. jan. 21. 08:42
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Budapesten találsz valamelyik kisállat boltban
2017. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Az állatboltos válaszadóra ne hallgass. Kisállatkereskedésből semmilyen állatot nem szabad venni (még a halakban sem vagyok biztos, hogy érdemes).


Fajtatiszta macskát csak tenyésztőtől! Törzskönyves szülőktől, törzskönyvvel, szerződéssel, genetikai és fertőző betegségekre szűrten, 12 hetesen, ivartalanítási kötelezettséggel (hobbi célra).


Viszont arra készülj fel, hogy a fajtatiszta macskák általában 100 ezer Ft fölött kezdődnek. (Az én fajtatiszta - de nem balinéz/birman - macskám 130 ezer Ft volt, te is számíthatsz hasonló árra.) Mindemellett beszerzed a megfelelő felszereléseket (szállítóbox, kefe, etető/itató, macska WC, stb.), és minőségi táppal is kell etetned a cicát, az orvosi költségekről nem is beszélve.


Balinéz tenyészetet sehol sem találok, talán Magyarországon nincs is. (Ha valaki ismer, javítson ki.)


Birman tenyészetből ez tűnik megbízhatónak: [link]


Nagyon szépen, részletesen leírja, milyen szűrésekkel, milyen szerződéssel, és általában mivel kapja a cicát az új gazdi. Vele vedd fel a kapcsolatot!

2017. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a cicám állat kereskedésböl van.
2017. jan. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. jan. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!