Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes? Fontos!

Érdemes? Fontos!

Figyelt kérdés
A macskámról kiderült, hogy cukorbeteg. Állatorvos ajánlott diétás kaját, de nem hat, nagyon magas a cukra továbbra is. Ma odáig jutottunk, hogy nagyon szédült már, orvos azt javasolja, hogy vagy napi 2x inzulinozzuk, vagy altatás. Valaki járt már így? Érdemes szúrkálnom élete végéig? (fiatal cica) Nem szeretném elaltatni :(
2017. jan. 21. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az inzulin mellett döntenék, nagyon sajnálom szegény cicád:(((
2017. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is amellett döntök szerintem, az esélyt meg akarom adni neki, csak érdekel, másnak hogy megy ez? Hagyja a cica, hozzászokik?
2017. jan. 21. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos az orvosodat egyaltalan nem erdekli el-e a macskad vagy sem.

Ezt neked kell eldöntened, hajlandó vagy e állnod a költsegeit és ugymond bajlódni azzal hogy a macskádat (mint nalunk cukorbeteg embereknél is) megtanulod inzulinozni és odafigyelsz rá, vagy inkább tojsz bele és elaltatod...

Én sok erőt es kitartast kivanok neked, de en a 2. Mellett döntenek és nem adnam fel.

2017. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Próbálkozunk :)

2017. jan. 23. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!