Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg a nagymamám...

Hogyan győzzem meg a nagymamámat és az apukámat, hogy legyen egy cicánk?

Figyelt kérdés

Nagymamám világ életében utálta a macskákat, irtózott tőlük, mert hogy "Kifolyik a szemük, csipásak és tele vannak tetűvel. Rühes dögök, pfujj!", és ezt belenevelte az apukámba is. Apukám már enyhébb eset, nem rúg bele minden árva macskába a járdán, de azért nem veszi fel simogatni az ölébe a másik nagymamámék macskuszát. Ő inkább elviseli őket, de nem hagyja, hogy felugorjon Miu az ölébe. Nincs semmi allergiájuk, csak egyszerűen utálják őket. Lehetőség lenne a macskatartásra, csak Ők akadályozzák egyedül. Apa hamar beletörődne, elviselné, de a nagymamám akkotól soha nem tenné be a lábát a házba. Mit tehetnék, hogy meggyőzzem őket, a macskák aranyos állatok?

11/L


2010. máj. 8. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy macsak eltartása PÉNZBE kerül! Nem tudom, hogy pénzügyileg hogy álltok, de ha egy cica "nemakarása" nem csak azon múlik, szeretik-e, vagy nem. Sőt, ha te 11 éves vagy, az iskola és a tanulás miatt nem sok időd lenne a gondozására.
2010. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*bocs a2. szóért:macska
2010. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ne erőltesd. :( Ha utálják a macskát, nem lenne jó dolga a macskának, ha mondjuk Te nem vagy otthon épp...


Én szeretem a macskákat, de lakásban nem tűröm meg őket, nem szeretem a szálló macsakaszőrt, a macskapisi és kaka szagot... A kertben nagyon jól elvagyunk velük, de lakásba soha! (max. hal jöhetne).

2010. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tölts le cicás képeket a netről, ragassz ki posztereket a szobád falára, vegyél cicás dolgokat (bögre, kulcstartó, stb.), de ne akarj igazit tartani, ha a családtagjaid nem szeretik!

Ha majd nagy leszel, és önálló, inkább akkor.

Nekem is meg kellett várnom, hogy 18 legyek, mert az én apám is utálta őket.

2010. máj. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úrsiten nagyon sajnállak :( Igazából annyit tehetsz, hogy elmondod az előnyeit és anyukáddal (vagy aki beleegyezik és szeretné) meg a költségeket megbeszéled!


OFF: Köztudott és elfogadott tény hogy az állatok pozitív energiával rendelkeznek és az csak jó lehet a lakásba, de ha már ketten nem tűrik akkor :(


És utoljára nem értem ha a mamátok nem ott lakik veletek akkor miért szól bele? :S ha igen akkor nem szóltam!

rem megoldódik!

2010. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani , de tetűs maximum a nagyid lehet, a macskusz pedig bolhás , ami nem ugyan az :S

Jobb ha nem viszel haza cicát, mert tudod , lehet hogy a mamád "eltüntetné" szegényemet .

És az sem jó ha mindig bántva lenne .

Semmilyen állatod sincsen ??

2010. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld valami más állatra rábeszélni őket, pl. egy nyuszira. Az ellen csak nem lesz annyi kifogásuk és ha takarítod annak tényleg nincs szaga.

Ha ennyire ellenzik felesleges macskát hazavinni, úgyis elteszik láb alól vagy elvadítják.

2011. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!