Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen idős korától lehet...

Milyen idős korától lehet nőstény macskát ivartalaníttatni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 hónaposan.
2017. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyémet 6 hónaposan ivartalanították, de súlyhoz volt kötve. Én előbb akartam,.öt hónapos korában, de akkor még túl pici volt doki szerint. (2,6 kilósan műtötték, így is kva sokat fogyott, úgyhogy valszeg azért)
2017. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. máj. 30. 13:20
 4/8 mi lenne válasza:
állatkórház megmondja, de nekem többen ajánlották, első szülés után, a későbbi betegségek elkerülése végett. én így tettem, nem fogyott, nem lett 6-8 kilós. csinoska, és okos,ragaszkodó, kaja után mindig kiköveteli a simit.
2017. jún. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem mindenki azt tanácsolta hogy várjam meg az első tüzelést, ha annak vége akkor 2 napra rá már mehet a dokihoz, ment fel rá pár kiló, de nem gurul, inkbább teltkarcsú lett :D
2017. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy még írtok... ne haragudjatok, hogy nem válaszoltam... nagyon szomorú voltam. MEGHALT a macska, aki miatt kérdeztem. Elütötte egy autó. Kóbor, befogadott macska volt, csak pár napja járkált hozzánk, amikor meghalt. Az út szélén találtam meg. Nagyon sajnálom :-( :-( :-(, annyira kedves volt.


Köszönöm, hogy írtatok!

2017. jún. 6. 15:57
 7/8 mi lenne válasza:
nagyon-nagyon sajnálom !! ajánlom, ha már felkészültél egy esetleges másik cicát befogadni, tedd azt. ez a legjobb módszer. hidd el, én közel félévig azt mondtam, miután 15 évesen az első cicám meghalt, azt mondtam, soha többet cica. ez volt tíz év kb. fél év után ismét volt cicám.
2017. jún. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm együttérzésedet és kedves szavaidat!!!
2017. jún. 7. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!