Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicával?...

Mit csináljak a cicával? Szegény elég beteg.

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt hoztuk el nagymamámtól ezt a 3 cicát mert az anyjuk nem foglalkozik velük. Már többször tápláltunk fel pár hetes kiscicákat anya nélkül, szóval gondoltam nem lesz probléma ez is menni fog. De ezek a cicák olyan betegek voltak mikor idekerültek.. Be volt ragadva a szemük, meg tüsszögtek. Most 3 hetesek. 2 cica már szép egészséges játszadoznak, birkóznak, de a 3. folyton szipog, prüszköl, a szájából és az orrából feljön a váladék illetve amit anya bele tömköd(antibiotukum, légúttisztítóteák meg minden) és elég kedvetlen.

Nem tudom mit csináljak vele, már próbáltam kidugítani az orrát gőz felett de nem sokat használt (most itt fekszik az ölemben, szipog és próbál mosdani csak felborult:"D) Mondtam anyának hogy vigyük orvoshoz, de sajnos tényleg semennyi pénzünk nincs (pedig ballagásra előre kaptam de pont pénteken költöttem el-.-, ha tudtam volna tuti meghagyom) Valami ötlet esetleg?


2010. máj. 24. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Próbálj egyezkedni egy állatorvossal, hogy részletekben fizethess. Vagy kérj a nagyszüleidtől pénzt, vagy rokontól, akitől tudsz. Kérj kölcsön baráttól, stb. .
2010. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Hívj fel holnap egy állatorvost!Lehet,hogy szóban is tud segíteni.

Én kamillás vízzel szoktam a kiscicák szemét törölgetni.

2010. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy anyán múlik, a nagymamám nem igazán segítőkész ilyen esetekben, a multkor egy üveg vizet kértem tőle és még akkor is flegmázott. a barátaim meg nem tudnak adni, ők sem keresnek még semennyit, az meg milyen már ha a szüleiktől kérnek nekem pénzt.

majd megbeszélem anyával hogy holnap vigyük el.kamilla már elfogyott sajnos:S csak holnapig bírná ki.

2010. máj. 24. 20:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha telefonon kérsz segítséget az orvostól az tényleg nem kerül pénzbe, vagy rákeresel a neten.
2010. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
rákerestem már, de fogalmam sincs mi lehet. macskanátha. de akkor meg már a tesói is betegek lennének, holott nekik semmi bajuk. ötletem nincs.
2010. máj. 24. 21:02
 6/14 hell-ikon ***** válasza:

úgy látom egyszer kellett beírnom egy másik esetnél, hogy macskanáthás a cica, azóta mindenre ezt írja(/ák) valaki(k) lehetőségként.


Tuti nem macskanátha, ha a szájából is jön vissza a kaja, meg az antibigyó. Lehet bélezáródás, gyomorcsavarodás, valamilyen emésztőszervi probléma.


Tessék orvoshoz vinni.

2010. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugye nem a házipatikából adtatok neki antibiotikumot..??? Nagyon remélem, hogy nem, mert abba bele is halhat szegény. Sajnos a macskanáthába is, ha nincs orvos által kikezelve.
2010. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

figyu az van, én nem tudom orvoshoz vinni, akárhogy imádkozok meg ilyesmi akkor sem lesz saját pénzem és anyám sem lesz normálisabb.

amúgy nem, nem olyan antibiotikumot adtunk neki amibe belehalhat.

2010. máj. 25. 14:10
 9/14 hell-ikon ***** válasza:

Erre pedig nincs házi praktika.

Nem szívesen írom, de készülj fel a legrosszabbra (hosszú szenvedés utáni kimúlás).

2010. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Probald meg az allatorvost, nekunk volt kutyank es nem tudtuk mi a baja elviyyuk az allatorvoshoz es kerdeztunk mi lehet azonnal tudta szoval nem kellett neki fizetni csak a gyogyszerert.
2010. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!