Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a kismacskámat arról, hogy játék közben karmol?

Figyelt kérdés

2017. aug. 23. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Még kolyok.ahogy nő egyre jobban leszokik rola es megtaasztalja h nem egy verbol vagytok. A kolykok még nemtudjak felfogni h neked faj. Ő a sajatjakent jatszik veled mintha a tesoja lennel. A kiskutyak is harapgalnak az eles fogaikkal majd ahogy nonek es rajukszolsz megtanuljak h finoman kell jatszaniuk.
2017. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ne a kezeddel játsz vele. Huzkodj előtte madzagot, legyen kis plüss egere, stb. Én ezt tettem, soha nem karmolt meg a cicus, mégis jó volt a játék :)
2017. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vannak játékai amiket imád is, és inkább azokkal játszok vele, de egy idő után már inkább jön és karmolász meg harapdál, jó harapni nem szokott úgy hogy fájjon, egyedül a karmolást nem bírom.

Remélem akkor kinövi, mert a játékossagot nem szeretném belőle "kiölni" azzal hogy nem játszok vele csak ez miatt...

2017. aug. 23. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Vágd le a körmét ha benti. A neten van fent sok információ, hogyan kell jól csinálni, hogy ne bántsd vele.
2017. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kinti cica
2017. aug. 23. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
én is a körömvágást javasoltam volna, mi is így akadályozzuk ezt meg.
2017. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vettem nagy méretű plüss játékot neki (akkora volt, mint ő maga). Ha karmolt vagy harapott, azt adtam neki, és mozgattam, úgyhogy birkózhatott a plüss állattal a kezem helyett. Hamar megértette, hogy azt szabad, a kezemet nem. Még mindig játszik vele néha, de már nagyobb, mint a plüss figura. :) engem meg sosem karmol.
2017. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 26. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!