Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom vissza szoktatni a...

Hogy tudom vissza szoktatni a szobába a kinti macskám?

Figyelt kérdés
1 hónapja elszökött és most valaki megtalálta hálistennek Szóval Bevittem a szobában és most össze vissza nyávog és ki akar menni Hogy tudom vissza szoktatni?

2017. okt. 23. 04:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelemmel, kényeztetéssel,játékkal.
2017. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várni kell. Az enyémek költözés miatt kerültek be, ők is sírtak az elején. Játssz vele sokat, foglald le, mozgasd. Biztosíts neki sok sok helyet, pl macskabútor, amire felmászhat, magasból is kémlelhet, kosár, doboz, alagút, amibe bújkálhat, nagyon szeretik azokat. Beszélgess vele, simogasd, kényeztesd, idővel megnyugszik és a viselkedése is meg fog változni. Az enyémek sokkal közvetlenebbek, bújósabbak lettek, ők már mindig beszélgetnek velünk...
2017. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hat alapbol nincs problema vele inkabb bujik. Szekrenybe ruhak koze es szinte egesz nap ott dekol es alszik xD

Kijon par orara es akkor simogatom meg wc re megy es eszik

2017. okt. 23. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ivartalanították, akkor az is segíthet. Ha akarod elviheted sétálni is, természetesen pórázon. A játék pedig mindenre orvosság! Játszatok sokat új, izgalmas játékokkal egészen addig, amíg pihegni nem kezd.
2017. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!