Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem gáz ha macskám van?

Nem gáz ha macskám van?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves srác vagyok, és nagyon szeretnék egy macskát. (kutya sajna nem jöhet a lakásunkba)

Sokan azt mondják, fiúknak nem való a macska, én nem egészen értek velük egyet.


2008. okt. 24. 13:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szia!! Ezt kik mondják??? egy fiúnak úgyanúgy lehet macskája mint egy lánynak,nem ettől függ! Ha szeretnél nyugodtan szerezz be egyet!! :)
2008. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ez tévedés: macska ellenes embernek nem való macska. Ha szereted a macskákat, akkor fogadj be egyet (én ezt ajánlom, annyi cica szorul segítségre, csak kukkants be egy menhelyre, aztán győzz válogatni!-tapasztalat:)
2008. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem gáz, sőt, én jobban szeretem azokat a pasikat, akik állatbarátok és nem undorodva néznek pl az én cicáimra
2008. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Jó nagy tökfej, aki ezt mondja. Öcsémnek hörcsöge van, na és? Inkább legyen szeretett cicád, mint menőzésből tartott kutyád, ami olyan mafla, mint a tök (mert sokaknak ilyen van, csak falncból tartja). Lány vagyok egyébként, és ez a véleményem.
2008. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
jav.: flancból
2008. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kifejezetten szeretem az olyan pasikat akik szeretik a macskákat, páromnak is van macskája már nagyon régóta. Egyáltalán nem gáz, sőt becsülendő dolog ha egy srác szereti az állatokat. Van egy nagyon jó barátom, aki szintén imádja a cickákat, olvadozik tőlük. Nekem nagyon jó érzés ilyet látni.

Van egy népi mondás: ha egy fiú szereti a macskákat akkor szép felesége lesz.

Úgyhogy csak hajrá.

2008. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mekkora hülyeség ez?! Nem tudom, ki mondta ezt Neked! Mindenkinek való macska, aki szereti. A macska nem "férfias" vagy "nőies" állat, nem is trendy vagy nem trendy - ezt a hozzállást a kutyák esetében is utálom- hanem egy hedonista, szeretetreméltó szőrgombóc!


Én egy rockercsaj vagyok, és rengeteg hasonszőrű fiú haveromnak (akiknek pedig aztán nagyon fontos a keménység, férfiasság :D:D:D ) van otthon macskája!!! Mellesleg, a legtöbb csaj imádja, ha egy fiú szereti a macskákat! Nekem is van, és soha nem szerettem, ha az aktuális barátom nem volt oda érte úgy, mint én!

2008. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már :) Dehogy gáz! Az én pároméknak is van macskájuk és nagyon szereti :)
2008. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
79%

Sickratman már megénekelte ezt:

Macskát tartasz? B*zi-e vagy?

Szerintem nem.

2008. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, sőt számomra kifejezetten szimpatikus, ha valaki szereti az állatokat! (Állatokat nem szerető egyénekkel szóba sem állok:) Ne foglalkozz azokkal a nagyokosokkal,akik szerint férfi létedre gáz,ha cicát tartassz!

Szerintem is utcáról vagy menhelyről fogadj be egyet, rengeteg kóbor cicus van,akik nagyon örülnének egy szerető gazdinak...

2008. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!