Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan alutasakos macskaele...

Van olyan alutasakos macskaeledel amiben csak a szaft van?

Figyelt kérdés

A cicám nagyon szereti, de csak lenyalja a szószt a többit nem eszi meg.

Van olyan termék amiben csak az a ragacsos izé van benne?



2018. jan. 7. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűbb lenne ha főznél neki kocsonyát, nem nagy kunszt, Jobban járna mint azzal a szójás vacakkal.
2018. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is a szószt szereti, én még az apró darabos tasakos kaját is összetöröm villával, így "kénytelen" megenni a szósszal együtt.
2018. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha csak a szószt eszi. Azonkívül, hogy előbb-utóbb hasmenést kap tőle még ráadásul nem sok tápanyagot tartalmaz.

Ahogy előttem is írták: villával törd össze a husi darabkákat, hogy egészen pépes állaga legyen az egésznek.

2018. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom összetörni hátha úgy megeszi
2018. jan. 7. 17:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Tiszta ízfokozó az egész, azért tetszik neki, az a húsnak nevezett valami meg nem hús.

Kereshetnél neki jobb macskaeledelt, ami neked is belefér és jobb minőség. Egyébként is annak az alutasakosnak nem sok a tápértéke és a kalóriatartalma sem.

2018. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Maxitabi ***** válasza:

Az enyémek közül a nagy melák mc-m is ezt csinálja... Én is vennék csak szaftot :)) Pedig csak a nagyon jó minőségű,magas hústartalmú stb (bocsi-hal, mert csak azt hajlandó többnyire megenni) tasakosat kapnak.

Ezért- villával jól pépesítem és kevés vízzel higítom is,azóta jobban fogy. És így több folyadék is jut a szervezetébe. Persze mellette van száraztáp is.

2018. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Összetörtem neki de igy is valahogy profi módon csak a szaftos részt eszi meg, száraz tápot eszik rendesen, csak tudom hogy ezt várja mert látom rajta, kéri, addig jön még nem kap alutasakosat. Jutalom falatoknak sem örül annyira mint a szaftnak.

Ha nincs más megoldás, megveszem neki, csak olyan pazarlásnak érzem kidobni, sajnálom.

Az illata végülis nem rossz, lehet én eszem meg akkor

2018. jan. 8. 22:11
 8/9 Maxitabi ***** válasza:

Igen,de macskáink vannak!!!:))

Nálam ha a tesóm kutyája jön, néha a maradékot feleszi-konyhamalac! :)

2018. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én cicám is ezt játszotta,és én is meguntam a pocséklást,amikor már a 450 forintos alutasakost is csak lenyalogatta. Én azóta húst adok alus helyett,és folyékony snack-et kap szaft helyett. Tartósítószer-és ízfokozómentes pl.a dm (dein bestes)vagy a mülleres petbistro.
2018. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!