Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van, aki macskával költözött...

Van, aki macskával költözött albéletbe? Mennyire reménytelen eset macsekkal albit találni Pesten?

Figyelt kérdés

2018. máj. 10. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű. Én is kiadtam a lakásomat Pesten, Bár én engedném a cica, vagy kutyatartást, de bevallom jobban örülök, hogy nincsen semmilyen állatuk. Ha azt mondanák hogy hoznak macskát akkor tuti hogy két fotelt el hoznak onnan.
2018. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi találtunk, viszont a tulaj utána kitalálta, hogy a macska ezt meg ezt a kárt okozta és még pénzt akart kérni tőlünk...Ami hazugság volt, mivel a macskának volt kaparófája és a bútorok a mieink voltak (azt állította, hogy a tűzhelyről a zománc a macska miatt pattogott le, meg hogy biztosan azért penészedik a lakás, mert a macska miatt nem szellőztettünk-egyfolytában nyitva volt az ablak, imádott kint ülni...meg hasonlók). Szóval legyél elővigyázatos.
2018. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi is macsekkal vagyunk albérletben. Nem lehetetlen, de tény, hogy a többség nem szereti az állatokat. Bútorozottat szinte esélytelen (mindenki retteg a szétkapart bútortól), ha saját cuccotok van, akkor esélyesebb. Na meg akkor, ha a tulaj is macskabarát, mert akkor nincsenek rémképei.
2018. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nereida3 ***** válasza:
100%
Szegeden nem könnyű, de nem is lehetetlen. Ötödik helyen lakom a cicámmal. Nem is költöztem volna nélküle soha! A bútorok féltése egyébként jogos, itt saját van. Laktam társasházban is, ahol sokat volt kint a cica, az nyilván egyszerűbb ügy.
2018. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ár-, Tulaj-, és Bútor, vagy berendezés függvénye. Beszéljétek meg a tulajjal, akkor lesz tiszta a kép.
2018. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Mi minden albérletbe macskával költöztünk és soha semmi gond nem volt, mivel nem is szóltunk a tulajoknak, azok meg honnan tudnák meg, hogy van macska? A gond ott kezdődhet ha a ház többi lakójának van gondja a macskával és felnyomnak a tulajnál, de ilyen nálunk nem volt.
2018. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem könnyű, elég hülye elképzeléseik vannak a tulajdonosoknak. Sokszor a szomszédokra hivatkoznak. Van, aki meggyőzhető, pedig etedetileg nem úgy hirdette a lakàst. Vagy olyan szerződést köt, hogy beleírja, hogy ha kàrt okoz, meg kell téríteni. Van olyan albérlet, amihez kis kertrész tartozik, vagy a tàrsashàznaj van kertje, ott néha könnyebb, bàr ott meg a szomszédok dzoktak problémàzni. Van viszont, ahol a tàrsashàz köti ki, hogy nem lehet àllatot tartani. Aki nem làtott még macskàt, azt hiszi,hogy a parkettàt is felszedi.
2018. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont ebben a szituban vagyunk most.

Sokan utasítják el élből, de néhány nap alatt is találtunk tucatnyi albérletet, ahol (ha nem is állattal tervezték eredetileg), de cica ellen nincs kifogás.

A nagyobbik gondot az jelenti, hogy azzal kell kezdeni mindenhol, hogy "ugye szerelhetek fel szúnyoghálót/macskahálót önköltségen". Volt, ahol nekünk erre is rábólintottak, de az átlag főbérlő retteg attól, hogy egy szöget is a falba verj, nemhogy ilyentől. :D

2018. máj. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mincsi05 válasza:

Én (középtestű) kutyával,macskával, költöztem albiba, (xv.ker)plusz van egy gyerek is.

Az a baj,hogy az emberek kételkedése nagyobb annál,hogy felfogják,vigyázol a lakásra így is. Persze vannak kivételek. :)

2018. máj. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!