Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám, olyan...

Meghalt a macskám, olyan nehéz feldolgozni hogy nincs többé, sorstársak vannak itt?

Figyelt kérdés
LÉgyszi osszátok meg velem történeteiteket.

#halál #macska #elvesztés #felejtés #feldolgozas tullepes
2018. jún. 4. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetéretk, szerintem akik válaszoltak, mind szerették, szeretik az állatukat, nem véletlenül irnak hozzá a kérdésemhez, és tényleg köszönöm mindnekinek, aki megosztotta velem a történetét, nagyon jól esik, hogy vannak akik annyira szeretik a kisállataikat, mint én.
2018. jún. 5. 15:20
 32/67 anonim ***** válasza:
25%
:)
2018. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
20%

Most egy biztató mosolygós fejet képesek vagytok leértékelni?

Ok.

2018. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
0%
ideírnál akármit, azt is lepontozná. sőt figyeli, hogy mikor írsz ide, hátha jöhet lepontozni
2018. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
0%
van aki ezzel üti el az idejét, nincs jobb dolga
2018. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
39%

Mindegy,megpróbálok normálisan a kérdezők kérdéseire válaszolni,tanácsot adni,vagy beszélgetni,ha hasonló gondunk van.

A helyzetet úgy képzelem el,hogy a nagy cicák dumálnak (idegen nyelv az :D ),és jön a kiscica,aki nem hagyja békén őket.Vagy körülöttük tevékenykedik,vagy akár a farkukat elkapja,és harapdálja,de aztán jön a pofon a nagytól,hogy menjen innen. :D

Gyere rám,lepontozó,majd megyek egy semleges kategóriába,és felhúzom magam.

Kellett nekem új fiókot csinálni... :S

2018. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
Nimcs jobb szorakozasuk az embereknek...
2018. jún. 6. 11:42
 38/67 anonim ***** válasza:
46%
nagyon megertelek es bozrzasztoan sajnallak. en is veszitettem el cicamat, kutyamat iszonyuan fajt es ma is elojonnek a konnyeim ha rajuk gondolok pedig 12 eve volt mar az eset. probalj az egyutt toltott szep emlekekre gondolni. o mar atment a szivarvanyhidon ahol a tobbi kis tarsaival boldog es egeszseges. almodban majd eljon hozzad es meglatogat, letorli a konnyeidet mert azt szeretne hogy kesobb egy ujabb kis tarsad legyen es megvigasztalodj. ne torodj vele ki mit mond gyaszold meg ot ugy ahogy a te lelked kivanja. ez a te belso szivugyed essenkinek sincs joga itelkezni azon hogy ki miert erzi neheznek a gyaszat. egyebkent szamomra a gyerek halala semmivel nem nehezebben viselheto mint egy allate aki a tarsunk volt es akitol mindig feltetlen szeretetet kaptunk. nalam nincs ebben semmifele kulonbseg. kivanok neked megnyugvast es ha beszelgetni akarsz irhatsz priv atot nyugodtan.
2018. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
46%
utolso vagyok. azelozo cicank is benti volt (kertes hazunk van de bent tartom oket) mert leallt a veseje 8 evesen es az orvos nem tudott rajta segiteni. elotte volt egy 18 eves cicank o vegelgyengulesben volt es el kellett altatni mert mar nem tudott kijonni a kosarabol es fajdalmai is kezdtek lenni. nagyon fajdalmas dontes volt de a karunkban halt meg minket erzett, latott utoljara. mielott elment megkoszontuk neki azt a sok boldog evet elmenyt amivel az eletet nekunk ajandekozta. most 3 benti cicam van 2 menhelyrol jot egyet meg kidobtak kiskoraban egy autobol. mindegyik gyonyoru nagy es kedves cica lett.
2018. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
Ezen a napon történt. Szívbeteg volt szegényem, már több, mint egy éve gyógyszerezni kellett, de azóta semmi baja nem volt. Életvidám, játékos 4 éves macsek. Tegnap mikor indultam éjszakás műszakba a folyosón játszott, kergette a bogarakat. Alig tudtam megfogni, hogy megsimogassam de végül sikerült. Soha nem gondoltam volna, hogy ez lesz az utolsó "élményünk" együtt. Felvettem, kicsit megsimogattam ő pedig dorombolt és dugta a fejét. Majd elmentem dolgozni. Reggel amikor hazaértem pedig a konyhaasztalon volt megdermedve. Kifolyt a nyála meg be is pisilt, viszont a szemei csukva voltak, ugyhogy remélem hamar túlvolt rajta. Felkeltettem anyámat, ő nem hallotta, hogy nyávogott volna. Szegény kiszaladt hozzá és ráborult, órákon keresztül sírt :(. Mondjuk én is. El is temettük a kutyusunk mellé, aki novemberben távozott 15 évesen. Én teljesen kikészültem, csak ültem a sír mellett, nem aludtam semmit. /Ég veled kicsi Majmom, nagyon szeretlek!/
2018. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!