Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van három kiscicám, kettonek...

Van három kiscicám, kettonek a szeme konnyezik és csipás mivel lehetne gyogyítani oket?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
en is sok kiscicat lattam mar konnyezo csipas szemmel, szerintem langyos vizes zsepivel torold le minden nap
2008. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Kamillás főzettel (miután lehült) kenegesd vattával!
2008. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kamillat szoktunk fozni nekik, es amikor langyos akkor vattaval mosd meg a szemuket!
2008. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Patikában recept nélkül is kiadják , ha szólsz hogy macskának kell, NEOMICIN nevű szemcsepp. De ha erre sem javul és már nem csak könnyezik hanem sárgás gennyes váladékozás van, vidd orvoshoz, mert megvakulhat,hályog keletkezhet
2008. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az állat beteg, vidd állatorvoshoz. A gyereked egészségét sem bízod vadidegenekre, az állatodét se tedd.
2008. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet a macskanátha tünete, ami egy vírusos, fertőző betegség. Ilyenkor nem elég a kamillás törölgetés és a szemcsepp, hanem antibiotikum injekcióra is szükség van, úgyhogy irány az állatorvos!
2008. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
JÓL BEVÁLT KAMILLATEA!EZ TUTI:)
2008. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem ezekre a tünetekre azt mondta az állatorvos, hogy macska nátha és adott tablettát, immunerősítőt, szemcseppet. Ja, és azt mondta, hogy a kamilla tea egyáltalán nem tesz jót a cica szemének, ez egy ősi tévhit, csak is langyos vizes vattával törölgessük a szemüket.
2008. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!