Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes ivartalanított 10...

Érdemes ivartalanított 10 hónapos cicának direkt sterilizált cicáknak kifejlesztett tápot venni?

Figyelt kérdés

Még decemberben vettem a cicámnak Royal Canin Junior 10 kg-os tápot, mostanra kezd elfogyni. Tervezem, hogy veszek megint egy nagyobb adaggal.

Márciusban lett ivartalanítva. Kérdeztem dokit, mondta, hogy végülis érdemes, a későbbi vesebajok megelőzésére. Amúgy még nem látszik rajta, hogy "el akarna hízni". Nem egy lusta cica, sokat rohangál, van egy kis teraszunk, füves résszel, délelőtt meg este ott bogarászik, délután bent alszik a lakásban...

Mi a véleményetek? Jó a sima (esetleg benti cicának való)felnőtt táp, vagy azért vegyek neki sterilizált cicásat?


2010. júl. 2. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amióta a kandúrom sterilizálva van én is csak kifejezetten ilyen tápot veszek. Még az állatorvos adott egy mintát a műtét után, nagyon szerette és azt mondta a doki, hogy a vesebajok megelőzése miatt ajánlott.

Szerintem vegyél neki steril cicáknak valót, biztos ami biztos.

2010. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyémek is olyat esznek. Nem kockáztatok. :)
2010. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!