Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye ez nem ígyvan? Kinek van...

Ugye ez nem ígyvan? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
nővérem régen akar egy cicát,és az oszt.társa hozott neki de jól átvágta mert egy sima egyszerű házi macskát hozott és el akarta tüntetni a házból én meg mondtam hogy minden felelőséget át vállalok csak ne adja oda másnak<>DE nem is ez a lényeg mos 6hetes a cica.akarok neki venni jóminőségű drága tápot,kaját,drága jó min.bolhaírtót sok drága,és minőségi dolgot szeretném hogy jó legyen neki,de anyum állandóan azzal cukkol hogy mért veszek ennek a koszlottHÁZI MACSKÁNAKilyen dolgokat,mert ha egy perzsa feküdne velem este a fotelben az teljesen más lenne.szerintem ez nem ígyvan vagy igen??szegény nem szép cica de ha már nem jól indult az élete akkor meg adok neki mindent nem??vagy nem érdemli meg??<mindegy h megérdemli vagy nem én akkor is fogok neki ilyeneket venni és kényezteni>
2010. júl. 4. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem számít hogy milyen a macska, gondozni és etetni kell rendesen...:/
2010. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

neked van igazad, pénze viszont gondolom, csak anyádnak...


viszont ivartalanításra mindenképp spóroljatok össze kis pénzt, nem olyan hatalmas összeg és sok alapítványon keresztül lehet olcsóbban is : pl: Cirmos Cica Alapítvány, Tata

2010. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy milyen a cica. Nem feltétlenül kell a legdrágább dolgokat megvenni neki (egy perzsának sem), de legalább egy jó középkategóriás kaját érdemes, és az egészségügyi állapotára mindig figyelni (minimum bolha és féregirtás).
2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem,nem ez mind az én pénzem.azért is veszekszik velen h ne költsem rá.am meg lesz műtve,mert men akarunk a jövőben kiscicákat,meg nehéz elajándékozni,meg nem tudjuk kihez kerül,eldobálni,meg embertelen
2010. júl. 4. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajjj, igen! A 2.-nak igaza van, időben fegyeljetek majd az ivartalanításra!
2010. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Én is hosszúszőrű macskát akartam, de hát keverékek voltak a szülei és pont nála nem jött ki a hosszú szőr, de mondhatom hogy nem adnám, senkinek! Nagyon jó cica, meglásd majd megszépül és nagyon különleges lesz a tiéd.
2010. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Nővered meg anyád jó nagy tahó lehet... Nem amiatt, mert nem akarja vállalni a költségeit, hanem mert azért nem vállalja a költségeket mert ez egy házi macska.


Egyébként én jobban pártolom a kutyákból pl a nagyobb testű kutyákat, aminek nincs kinyalva a segge és a keverék kutyusokat is szeretem. Ezen azt értem hogy miaz már hogy hetente kozmetikus... Milyen állat az ilyen?

Sokan pl. westie-t is csak azért vesznek hogy a barátnők mondják nekik hogy milyen cukcsi a kutyikád -.-˝


Ezen a szinten van kb. hogy az osztályból kiközösítenek valakit, csak azért mert szegény a családja.


Bocs ha néhol ejtettem helyesírási hibát.

2010. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy házi cica is pont annyi törődést és szeretet igényel mint egy fajtacica! Pont ugyan olyan érző kis lelke van. Nem is gondoltam volna hogy ilyen hozzáállás létezik. :(

Az én cicáim is házicicák és soha semmi fajtacicáért nem adnám őket!

2010. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, de nagy az isten állatkertje! Nem tudom anyukád és nővéred mit szólna hozzá, ha a boltban csak tegnapi kenyeret kapna, mert nem nemesi származású! Bocs, de ez röhej!
2010. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, bocs h ezt mondom, de szörnyű édesanyád és a testvéred gondolkodásmódja erről.
2010. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!