Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meg lehet még szelídíteni egy...

Meg lehet még szelídíteni egy kb 1 éves nimfapapagájt? és hogy (nagyon fél)

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
idő idő türelem! És hagyni most sokáig hadd bontakozzon ki
2010. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az en kis dragam,Luigi 1,5 eves volt,amikor hozzam kerult. Nagyon vad volt, es valoszinuleg depresszios is az uj hely miatt,mert 2 hetig egy falatot sem evett. Nagyon sokat foglalkoztunk vele a parommal, naponta tobb orat ultunk a kalitka mellett es beszeltunk hozza. egyre kozelebb mereszkedtunk, egy ido utan kinyitottuk a kalitkat, ralepett e kezunkre, evett belole. ennek 2 eve, azota Luigi kalitkaja allandoan nyitva, gyakorlatilag barmit megtehet otthon,olyan mint egy gyerek. orakig ul a vallamon, fejemen, nezi a tv-t is. vicces, de igy van. turelem. ez az egy dolog kell.nagyon sok oromet fog okozni:))sok sikert.
2010. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nálam kb féléves kora óta van de szabadon.sose csukom rá a ketrecét a fejemtől nem nagyon fél de ha meglássa a kezem akk egyből elrepül.nem tudok vele mit csinálni pedig mindig vele vagyok.meg néha a ketrece mellet bebújik egy kis lyukba és egésznap ott van és fúj hogyha odamegyek.:'(
2010. júl. 19. 18:53
 4/6 anonim válasza:
Az én nimfám is lassan egy éve lesz velünk. Ő sem szelíd igazán ugyanazok a reakciói mint a tiédnek. Bár amióta kinti volierben van nem fúj de mindig elrepül ha közelebb lépek. Onnan tudom h kezd megenyhülni hogy beszélget akkor is aha a közelében vagyok. Csak türelem ennyit tudok lényegében mondani :) sok sikert!
2010. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi neked is sok sikert!
2010. júl. 21. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Erre van egy jó módszer. A linken láthatod. Ősszel indítok egy honlapot, ahol pont ez lesz a téma, ha érdekel, adj egy msn címet, vagy email címet, és szólok ha kész, esetleg segítek ha tudok :-)


http://www.youtube.com/watch?v=nuERdlr2BZg

2010. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!