Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájnak milyen ülőrudat...

Papagájnak milyen ülőrudat szabad betenni?

Figyelt kérdés

hullámos papagájról lenne szó


Jelenleg 3 féle rúd van. Meggy, alma és körtefa.


Azért raktam be ezeket, mert olvastam, hogy jók a gyümölcsfa ágai, nem mérgezőek. Ezzel ellentétben, viszont nemrég olvastam egy oldalon, hogy mégse jó ilyen ágakat betenni nekik, inkább fűzfát, akácfát stb. Most viszont nem tudom eldönteni, hogy mi a jó nekik, és nagyon aggódok, hogy nehogy elpusztuljanak ez miatt.


Aki hozzáértő, kérem válaszoljon, hogy maradhatnak ezek az ágak a ketrecben, vagy mielőbb cseréljem le őket?



2020. júl. 20. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
🦜❤
2020. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsfák ágait nyugodtan rakhatsz ülőrúdnak, illetve csemegének is. Fontos, hogy permet mentes legyen. A csonthéjasokkal kell vigyázni, ezért azok inkább kerülendők.

A fűzfa vékony ágai kör alakra hajtogatva hintának és rágcsálni valónak nagyon jó, ülőrúdnak vastagabb ág adható. Az akác kerülendő, mert a robinin tartalma miatt mérgező. A gyümölcsfák ágain kívül, hárs, orgona, nyárfa, magnólia, szilfa stb adható.

2020. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!