Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Több mint tíz éve nálam lévő...

Több mint tíz éve nálam lévő nimfapapagájt odaadhatok másnak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs párja az a baj, nekem pedig nincs időm foglalkozni vele. (csak etetni, itatni, takarítani meg ilyenek)

Viszont folyton csipog, visítozik, már eléggé idegesítő. De látom rajta, hogy rossz így neki.

Van egy ismerősöm, aki nagyon sok papagájt tart, elég nagy hozzáértéssel. Rendes nagy röpdéje van a kertjében meg ilyenek, régen is tőle kaptam tanácsokat a tartáshoz. Szerintetek odaadhatom neki?


2021. ápr. 27. 00:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha megbízol benne, úgy gondolod,hogy ott jobban érzi magát, akkor igen. Max elmész néha meglátogatni, ha úgyis az ismerősödnél lesz. Nem értek a papagájokhoz, úgyhogy remélem jó választ adtam.
2021. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak még madarai akkor nagy valószínüséggel jól fogja érezni magát.

De ugye ez nem a szentendrei szöryű hely ahol kint vannak a papagájok -10 fokban is étlen szomjan?

2021. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég messze lakok Szentendrétől, szóval nem hiszem :D
2021. ápr. 27. 00:28
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivel full letojod, így értelemszerűen nem lesz, ami hiányozzon neki. Add oda.
2021. ápr. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Tőle kérdezd meg, ne tőlünk.
2021. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!