Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Zebrapintynek lehet vágni a...

Zebrapintynek lehet vágni a körmét?

Figyelt kérdés
Mert elég sokszor beakad vagy leesik. És arra tudok gondolni hogy ez ettől lehet. É smivel vagjam ha lehet?

2021. máj. 17. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Kell is, ha túl hosszú.


(De én nem tudhatom az itteniek szerint.)

2021. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet persze :)
2021. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Lehete neki vastagabb farudat felrakni. Akkor lekopna a körme. Akár az erdőben is kereshetsz egy szimpatikus ágat és feldrótozod. Nekem réges régen, mikor még apró pujja vóttam voltak papagájaim. Rémlik hogy olvastunk a zinterneton erről a vastag ülőrúd dologról. Fabrikáltam a nekik egy ülőrudat. Figyelgettük a körmüket mert olvastunk róla hogy van amelyiknek vágni kell. Soha nem kellett. A csőrét is lekoptatta vmivel. Persze lehet a pinty más.
2021. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg koptatni egy kicsit nagyobb átmérőjű rúddal. VAn a körmükben egy ér, amit ha véletlenül átvágsz, elég durván fog vérezni.

Én inkáb elvinném először állatorvoshoz, aki megmutatja (remélhetőleg olyan, aki egzotikus szakon tanult)

2021. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


A körömvágás nem agysebészet, és nem kell "ekzotikusdoki".


Lámpa és olló. [link]

2021. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. máj. 18. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon csodálkozom, hogy még nem lettem lepontozva..

Általános tapasztalatból kiindulva inkább javaslok először egy szakértői segítséget.

1.vagyok., meg tudnál lepődni, hogy egyeseknek mi rocket-science kategória.

Viszont azt nem értem, miért lett lepontozva a 3#, biztos nem értitek mi az a puja. Nem hülyeség amit írt. Manapság fogpiszkálóméretű kis szar műanyagokat adnak a kalitkákhoz.

2021. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!