Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Reggel mikor kelnek reggel a...

Reggel mikor kelnek reggel a galambok? Es ejszaka hol alszanak?

Figyelt kérdés
folyton leszarjak a kocsimat es tudni akarom,hogy mikor kelnek, hogy jol elkapjam oket elotte
2021. máj. 18. 08:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem gurult el a gyógyszerem, csak nem írtad, mit tennél, úgy tűnt, bántani akarod őket, el akarod kapni őket, ezt írtad, ne tagadd! A háló és rács más, mint hogy elkapod őket. Nah.
2021. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Csak védekezik, mert ki lett írva az állatkínzás szó.
2021. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 L.. István ***** válasza:
83%
Nem a levegőben alszanak, szóval ha nem fa vagy felüljáró vagy ilyesmi alá állsz akkor kis esély van rá, hogy telixarják az este.
2021. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
A kérdező egyik szavát üti a másikkal :D Előzőnek is igaza van, ponyvásnak is, az elgurult gyógyszeresnek is :p
2021. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

-ponyvat szar mosni es gusztustalan ha tele van szarva.

-mobil garazs felallitasa nem johet szoba

ugyhogy mindjart jovok, elugrok a benzinkutra...

2021. máj. 18. 10:50
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a benzinkúton árulnak hálót, ami lukacsos? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Bérelj garázst! Valahogy előttem van amikor nekiállsz közterületen gyújtogatni...majd írd meg mennyi felfüggesztett jár ezért!
2021. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Parkolj máshova.

Nincs az a kora reggel, amikor valamelyik szemfüles szomszéd nem alszik, és tuti feljelent, ha valamit ott baromkodsz, lövöldözöl, gyújtogatsz stb

Takard le az autót.

Tudod én is szívesen elintéznék néhány embert, kilesném, mikor fekszenek le, aztán szépen sűrített levegőt nyomnék a fülükbe, hogy a másik fülükön kijön az agyuk, mint a No Country for Old Men-ben.

De nem teszem. MIÉRT? Mert nem oltjuk ki más gerinces élőlények életét csak azért, mert zavarnak. Bár egyeseknél egy pókot is többre értékelek.

Főleg az ilyen nagy fszmutogató verőlegényeknél, akik aztán jól megaszondják, én vagyok a nagy kemény, el tudok intézni pár 2-300 grammos galambot vazzzeeee!

2021. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
🔞 - as! Osztom :)
2021. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ugyanitt:

Sült galamb saláta ágyon - AKCIOS!

erdeklodni privatban

2021. máj. 19. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!