Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehetett ez a hang, és...

Mi lehetett ez a hang, és hova tűnt?

Figyelt kérdés
tegnap 7 előtt egy különös hang keltett, másodpercenként egy pici csippanás, madárhang, nem volt gépi mert annyira nem volt egyenletes, de folyamatosan kitartott kora délutánig. kb. másodpercenként egy pici hang. dél környékén már meg mutattam anyumnak is, arra tippeltünk hogy talán egy fészek lehet a közelben ahol a fióka folyamatosan kiabál mert olyan nyilván nincs hogy egy madár étlen-szomjan ezt csinálja hajnal óta. hát eltelt egy nap, délutánt nem figyeltem, de megszűnt ez. mi lehetett? valami idetévedő madár csipegett pont a környékünkön idegesítően és továbblépett, vagy mire gondolnátok ilyen esetben? annyi hozzáfűznivalóm van hogy nekem ez már ismerős volt, én hallottam ezt előző években is azt hiszem, akkor hajnal háromkor már megkezdte és nem tudom mikor tűnt el
2021. aug. 12. 22:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!