Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambok ellen mit tegyek?

Galambok ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szomszédban sok galamb van, etetve sincsenek. Mindig nálunk járnak, vannak, esznek és össze szarnak mindent. Már elég zavaróak és idegesítők. Nekünk is vannak állatok, már olyan mintha a miénk lennének a galambok is, mi is etetjük őket. Tettem ki netről rendelt szalagot, varjút de nem használ semmit. Mindenhol ott vannak, az egész területen, beleértve kert és terasz is, szóval képzelhetitek. Szerintetek van megoldás arra hogy ne itt tanyázzanak, egyenek, űrítsenek, a kertből a cuccot kienni…? ( Azon kívül hogy a gazda akadályozza meg)

2022. ápr. 20. 09:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9 Szerintem nem sikerült megérteni azt, amit leírtam, ugyanazt a véleményt képviseljük, csak én még nem is vagyok bunkó... 😉
2022. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

10 A macska összszrk mindent?

Te sem láttál még macskát, csak fényképen. :D Ha nem lennének macskák már rég kipusztult volna az emberiség nagy része, ugyanis ők szedik össze, az egereket, patkányokat, ami gabonaféléket megdézsmálják.

Ausztráliában nem szabad macskát tartani ez lett az eredménye:

https://www.youtube.com/watch?v=9f3ekMqo4hg

Ezek után mond azt, hogy a macska nem hasznos. :)

2022. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A herceg ***** válasza:
Kedves 10-es, ajánlom figyelmedbe a macskák tanulmányozását, mert semmit sem tudsz róluk!!! Az összes háziállat közül ez az egyik leghasznosabb, és nem szarik össze mindent, ugyanis elássa a székletét! Ezért mondtam, hogy ne szólj bele abba, amihez nem értesz! Ha a 11-es válasz is a tied, akkor nagyon tévedsz, mert nem egyezik meg a véleményünk, egyáltalán, és a bunkóságról szóló részt is felül kellene vizsgálnod! :D
2022. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
neM SZRIK ÖSSZE MIDNENT? hagyjuk már a szomszéd macskák összefossáka kertet állandóan , meg a többi kóbor. Meg védett madarakat is elkapnak..
2022. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A herceg ***** válasza:
"macskák összefossáka kertet állandóan" Ezt nagyon kétlem, mert a macska elássa a székletét, na de mindegy, nincs értelme vitázni veled, mert te haragszol a macskákra, és így nem vagy objektív. Való igaz, hogy elkaphatnak védett madarakat is, viszont itt újra az a kérdés, hogy melyik a nagyobb, a kár, vagy a haszon? Ez viszont nem is releváns kérdés, ugyanis a haszon sokkal nagyobb, mint a kár, amit okoznak. A nagyobbik gond a városi kóbor macskákkal van, azok vadulnak el, ez viszont a gazdáik hibája, viszont még ezek is segítenek a kártevők kordában tartásával.
2022. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15 te is ugyanúgy elvakult vagy a macskákkal kapcsolatban ennyi erővel.

Szerintem nagyobb a kár amit okoznak főleg, hogy több a kóbormacska mint a rendesen tartott.

ÉS nem , nem minden macska ássa el a székletét, magam tapasztaltam.

2022. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
de írj privátban inkább, ne spamoljuk szét a kérdést.
2022. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A herceg ***** válasza:

"de írj privátban inkább, ne spamoljuk szét a kérdést." Nem látom értelmét.

"te is ugyanúgy elvakult vagy a macskákkal kapcsolatban ennyi erővel." Nem vagyok elvakult, nincs macskám, csak ismerem a szokásaikat.

2022. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"12 Ausztráliában nem szabad macskát tartani"

Miért nem? Mi van Ausztráliával??? - állandóan felborítják a biológiai egyensúly - nyulakkal, egerekkel / borzalom az a videó!

2022. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19

Helyesbítek: szabad macskát tartani, viszont a kóbor, gazdátlan macskákat megsemmisítik.

Azért mert a macska nem őshonos ott, igy az ottani madarakat, állatokat levadásszák, a gond viszont az, hogy igy az egerek ellen sem tudnak mit tenni, a videót azért küldtem, hogy szemléltessem, mi lenne a mi vidékeinket, ha nem lennének ezek a ,,kártevő" macskák.

2022. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!