Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kb 3 hete megnéztem hogy mi...

Kb 3 hete megnéztem hogy mi újság a fészekodúban, benyúltam és éreztem bent fiókákat, szerintetek viszafogadják őket a szüleik ? és még többször is fognak ott költeni vagy nem ? ( szerintem ez az első költésük)

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Gratulalok.

Asszem nekik mar mindegy.

2022. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Ügyes gyerek vagy gazsi. Ki is kellett volna szedni őket, és megtapogatni. De arra majd holnap kerítsél sort. És akkor tuti a sorsuk, de odaadhatod még mindíg a macskának őket.
2022. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
madarak szaglasa nagyon rossz, ha latvanyosan nem ganyoltad ossze a feszket, akkor szerintem nem kell aggodni
2022. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hallod a mocorgást és a csipogást, nincs gond.

Milyen madár fészkelt bele?

2022. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Az csak az emlős állatoknál van, hogy idegen szag miatt eldobják, elhagyják a kölyköt. Ettől függetlenül nem szabad benyúlkálni. A szülők ott vannak a közelben, ha meglátnak, akkor akár ragadozónak is gondolhatnak, aki épp megöli, megeszi a fiókákat. Ilyen esetben nem mindig tartanak ellenőrzést, hogy túlélték-e a kicsik. Illetve, ha sokat vannak zargatva, ott mászkálsz folyton, akkor képesek otthagyni, mert nem biztonságos a hely, hogy fel tudják nevelni a fiókákat.
2022. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha szeretnéd hogy ne pusztuljon el a fészekalj és tovabbra is költsenek, ne zavard őket. Ez a mítosz, hogy megfogod és nem fogadja be a szülő többet az az emlősöknél van. Viszont ha zavarod a fészket, a madárszülők félni fognak ŕs nem mennek vissza.
2022. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek és végre normális emberekis vannak nem úgy mint az első kettő válaszoló

amúgy verekbek költöztek be

2022. jún. 1. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!