Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tavasszal csirkéim lesznek,...

Tavasszal csirkéim lesznek, tudnátok segíteni és linkelni jó oldalakat?

Figyelt kérdés

Hosszan:

Nyáron már keltettem csibét a kezdeti időszakban van már tapasztalatom úgy lett volna a jövő évi csibét is le fogom adni egy helyre ahol nem vágják le, de most törtent egy kis bibi. Ahová vittem ott a tulajdonos túl hamar engedte össze a többi nagyobb csibével és megölték. Oda többet nem megy csibe az hétszentség, sőt sehova. A tojás ára úgy is csak megy felfelé az egekbe szóval gondoltam tavasszal több tojást kérek és csinálok egy kis baromfi udvart.

Szóval a felnött csirkekről kéne egy kicsit mesélni vagy jó oldalakat linkelni.


Annak aki nem szeret olvasni:

Keltetésben van már tapasztalatom, a késöbbiekben kéne segíteni vagy jó oldalakat linkelni.



2022. okt. 13. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Elég, ha beirod, hogy csirke tartas, csirke neveles, és ki hoz sok oldalt!
2022. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1

És akkor nincsennek kamu felrevezető oldalak?

2022. okt. 13. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2. Indulás alapnak talán megteszi.


[link]

2022. okt. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, alapvetően a tyúktartás nem bonyolult, a legnehezebb részén (a keltetésen) túl vagy, nagy meglepetés nem érhet.


Legyen egy fedett száraz helyük, legyen hol kaparniuk, és porfürdőzniük + kis sóder, amit felcsiledhetnek.


Takarmány legyen minél szélesebb spektrumú, csak kukoricán meg fognak dögleni.


Konyhai zöldhulladék mehet nyugodtan, de fűnyírós zúzalékot nem eszik, akkor már jobb, ha heti 1-2-szer ki tudnak menni kaparni.


Kakas nem kell a tojáshoz, csak a termékenységhez, 1 kakashoz minimum 5, maximum 10-15 tyúk.


Patkány ellen kell védekezni, róka ha esetleg olyan helyen laksz.


Szerintem nem maradt ki semmi.

2022. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!