Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyire ártalmas a hullámos...

Mennyire ártalmas a hullámos papagájoknak, ha naponta mozgatva van a kalitkájuk, úgy értem, hogy éjszakára a nappaliban vannak, de nappalra beviszem Őket a szobába mert a nappaliban elég sötét van?

Figyelt kérdés

Nappaliban napközben is csak mesterséges fénnyel, lámpával tudom megoldani, hogy ne legyenek sötétben.


Köszönöm a segítő válaszokat.


2022. nov. 17. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ebbe bele fognak pusztulni! 😱😱😱😱
2022. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez most komoly vagy csak poénból írod?
2022. nov. 17. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
A madarakat (is) nagyon zavarja, ha a környezetből jövő zavaró ingerek folyamatosak, ami rendszere "menekülésre" készteti őket. Nyilván te is tapasztalod, hogy amikor átviszed a kalitkát másik helyre, akkor rémülten csapkodnak, verdesnek. Egy idő után az ilyen stresszbe belepusztulnak.
2022. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csapkodnak, nem verdesnek az ülőrúdon ülnek békésen. Ezért is tettem fel a kérdést.
2022. nov. 17. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

A folyamatos mesterséges fényt meg fogják sinyleni nagyon. Elsősorban D vitamin és egyéb hiánybetegségeik lesznek. Ausztráliából származnak ami valljuk be elég napfényes ország.

Egyetlen helyiségben sincs ablakotok...?

2022. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, most olvasom. Szerintem ha megszokják a mozgatast és mindig ugyan akkor mindig ugyan oda mennek akkor nem lesz semmi probléma. Mi is költöztettük őket néha, ismerték az egész lakást, szabadon röpködtek.
2022. nov. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!