Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Katalin papagáj szobában...

Katalin papagáj szobában elengedése?

Figyelt kérdés

Első papagájok, 2 kis Katalin. A tenyésztő mondta, hogy naponta engedjem őket ki a szobába, hogy nagyobb távot is repülhessenek. Akkor még annyira a madarakkal voltam elfoglalva agyban, hogy csak rábólintottam. A lakás sajnos albérlet, és attól félek, hogy összepotyogtatják a szőnyeget. Vagy egy helyre piszkítanak?

Tehát mondjuk visszamegy a helyére, vagy kint is csak egy helyen fog bombázni, vagy ahol épp rájön?



2023. jan. 5. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig mindent osszeszarnak, szonyeget, szekrenyt, akar falat is, ezt hogy is gondoltad, hogy nem igy lesz? Nem szobatisztak.

Ha ez teged zavar (engem zavarna, de nincs is madaram mar, gyerekkent volt utoljara ), akkor vidd vissza inkabb oket. De egy kalitkaban nem elhetik le az eletuket, szoval azt inkabb ne csinald, hogy soha nem engeded ki oket.

2023. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A madarak nem tudnak szobatiszták lenni. És igen össze fognak piszkítani mindent. Sőt rágni is fognak. Minek vettél papagàjt ha nem néztél utána semminek? Ehh...
2023. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, a tenyésztő is nagyon segítőkész volt. Nem kalitkájuk van, hanem az egyik szoba teljes fala (fedve), 2,5x5 méternyi, padlótól plafonig lett beépítve nekik. Az a szoba csak az övék, nincs is benne bútor, csak így építek oda is kapaszkodókat, játékokat. De akkor a szőnyeget ki kell cserélni valami takaríthatóra. Csak ennyi volt a kérdés.
2023. jan. 5. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És ezt engedte az albérlet tulaja? Érdekes. De a lényeg az hogy nem szobatiszták.

Én napi 2x mosok fel illetve minden reptetés után. Seperni meg reggeltől estig..

2023. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Napi 2 felmosas? Fu hat az okologiai labnyom akkora lehet mint King Kong-e :O :O
2023. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudja a tulaj. Kutyám is van, úgy írtuk meg a szerződést, hogy beleírtuk a kisállatok okozta esetleges károkat, ha nem fedezné a kaucio. Bútor meg a sajátom.

Sokáig kerestem, sok helyen még a kutya se.

2023. jan. 5. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-ös nálam 17 madár van éppen. 😊Ezért...
2023. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ülőhelyek köré teríts le egy lepedőt, potyogtassanak arra

amúgy simán el lehet tűntetni a nyomokat ha nem hagyod odaszáradni

2023. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
5-ös, se kutyám, se macskám, se madaram. Mégis reggel és este is felmosok. Nekem a saját kényelmem, otthonom tisztasága fontosabb, minthogy a zöldek mit gondolnak.
2023. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!