Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Verébpapagájnak milyen a...

Verébpapagájnak milyen a természete?

Figyelt kérdés
A kis mérete és hosszabb élettartama miatt tetszett meg. Hullámosok voltak már. Hasonló a természetük hozzá? Nem csípnek nagyobbat tőlük? Milyen árban vannak?

#papagáj #Verébpapagaj
2023. jan. 19. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs - de külföldi papagájos fórumokon vagyok tag, sokat olvasok - ott az volt a tapasztalat, hogy sokkal vadócabbak. De hogy valójában így van-e, azt nem tudom, nekem nem volt.
2023. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Rossz
2023. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hildegard válasza:
91%
Nekem hat darab van. Meghozza szürkehatu verebpapagajok. Kis aranyosak, de nem kernek az emberi tarsasagbol. Csapatban tarthatoak, mindig paratlan szamu parok. Tehat egy par, harom par, ot par... hely kell nekik, különben ver folyik. Nem tarthatoak együtt mas fajokkal. Nem larmaznak, ha van eleg kaja, pia es hely, akkor jol elvannak.
2023. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vérmes papinak annyira nem örülnék. Esetleg tudnátok ajánlani hasonló méretűt és természetüt mint a hullámosok, csak hosszabb élettartamú? 15év körül
2023. jan. 20. 10:46
 5/5 Hildegard válasza:
Nimfapapagáj. Kicsit nagyobb,mint ahullámos. Nálam a legöregebb 22 évet élt. Most is van pár 15- 18 éves, és nyomolnak ezerrel, remélem, még sokáig.
2023. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!