Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájjal gond lehet?...

Nimfa papagájjal gond lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
Van két nimfám, egy pár, tegnap azt vettem észre hogy a hím papi csőre körül az apró kis tollacskái hiányoznak, vagy ő kaparta ki, vagy a másik csipkedi ki neki. Mitől van ez? Valami hiány? A másiknak semmi baja.

2023. febr. 12. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehet atka is. Érdemes exotikus állatorvosnak megmutatni.
2023. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hinném h atka, akkor több részen se lenne toll.
2023. febr. 14. 06:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire értesz hozzá miért kérdezed meg?

Ha nekem nem hiszel akkor tessék

[link]

A lényeg:

Beak=csőr

Around=körül

Feather=toll

Tehát lehet atka IS.

De persze meg szeretnéd oldani óccsón itt a gyakorin...ami szánalmas. Ha atkás nem feltétlenül azt jelenti hogy kihull az összes toll.

2023. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jól van naaa! Nem tudtam hogy doki vagy! Meg fogom nézetni! Olcsón megúszni? Ha bajban van egy állat segítek rajta, mentettem már nem 1et, pl 3 db 1hetes kölyök kiscicákat mert az anyjukat nem tért haza, valószínű meghalt, így hazavittem őket.

Volt hogy út szélén magára hagyva kidobva találtam pár hetes kis cicát amit beköpött a légy, csontkukac járta a testét, állatkorházba vittem 2x is, nem kis költségre, otthon ápoltam gondját viseltem, és felépült! Így hát ha baj van viszem, csak gondoltam megkérdezem itt hogy valaki találkozott e ilyennel. De azért kösz a választ!

2023. febr. 14. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!