Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Imádom a madarakat, de nagyon...

Imádom a madarakat, de nagyon tudok szenvedni ha madarat bántanak, megölnek, miért van ez? Több lent.

Figyelt kérdés

Más állattal kapcsolatban nincs csak velük. Minap hallottam (mégcsak nem is lattam) hogy macska szétszedett egy rigót, éjjel forgolódtam nem aludtam.

Ha hallok vonuló madár elpusztításáról hireket, nyugtatót kell szednem.

Még a fákkal kapcsolatban vannak ilyen heves érzelmeim, mással nem. Miért lehet ez?


2023. márc. 10. 05:25
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
... Mondjuk mert imádod a madarakat
2023. márc. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ezzel menjél pszichológushoz, mert nem normális ez a fajta túlreagálás.


Én is imádom a macskákat, de nem öltött pszichés mértéket (nyugtató).

2023. márc. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is igy vagyok ezzel, volt is még egy film amire meghivtak a barátaim. Azt hiszem az öngyilkos osztag egyik része a moziban ami madárgyilkolással inditott, ott áltam fel és mentem ki "wcre", de vagy egy bő óra múlva jöttem csak vissza a film végére.
2023. márc. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Kedvelem a madarakat,de van egy amit különösen szeretek-:a csirke...:) Sütve,főve,rántva,rizzsel,krumplival,salátával-mennyei...Egyébként szerintem nem vagy százas.Benne vagyunk a hatodik globális kihalási eseményben,és azon aggódsz hogy madarak pusztulnak el.Az emberi civilizáció a végéhez közelít,az eddig megismert világ nem fenntartható,állatok és emberek milliói fognak elpusztulni,és semmit nem tehetünk ez ellen...
2023. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

"Az emberi civilizáció a végéhez közelít"


Honnan veszed ezt?


A világtörténelem folyamán nem volt kontrolláltabb és befolyásoltabb mint napjainkban!

Lényegesen leegyszerűsödött az egész világ irányitása!


Köszönheted mindennek ami elektronikus megjelenitővel rendelkezik...

2023. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Onnan látni csak, hogy rossz irányba megy, hogy mivel sokkal egyszerűbb irányitani, igy egyre hülyébbek irányitják...


Tökéletes példa erre az önvezető Tesla esete..


Majd szólj ha a Forma 1-ben dijjat nyernek vele!

2023. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4# pontosan, és én is a madarakat sajnálom benne. Meg persze a többi állatot is. Az embereket baromira nem sajnálnám, megérdemeljük.

Szóval kérdező, van még ilyen ember a világon, pl.én. De én tudom az okát részben, gyerekkoromban nem engedtek sehova senkivel játszani így madarakkal szocializálódtam, ők mindig voltak otthon. Kamaszkoromra aztán madármentő lettem.

Attól függetlenül légy tudatában a problémádnak. Én odáig jutottam, hogy mostmár minden állatot hasonlóan tisztelek, de vannak emberbarátaim és élettársam is:)

Most is adok madaras tanácsokat, időnként elárvult fiókákat nevelek.

2023. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4es ha így lesz, akkor minek aggódsz? Én hálistennek az a fajta ember vagyok aki más élőlények iránt is empatikus.

Régen valaki azt írta egy ilyen emberről hogy egyik előző életében madár lehetett. Ha így van, az megmagyarázna mindent.

2023. márc. 10. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!