Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van két hullámosunk egy...

Van két hullámosunk egy kalitkában. A kalitka kb. 3 méterre van egy wifi routertől ami folyamatosan szórja a mobilnetet (sim van benne) és van egy szoba antenna is mellette. Ezek mennyire zavarhatják meg a kis madaraink életét, mennyire káros Nekik?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 19. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár ez nem a kérdésedhez tartozik, de ki szoktad őket engedi repkedni? A papagájok nem kalitkamadarak. Sokkal jobban befolyásolja az életüket, egészségüket az, hogy repteted-e őket, mint az, hogy 3 méterre van tőlük a router.
2023. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tesz jót nekik. Ráadásul van egy ilyen hülye sípoló hangja amit az állatok általában hallanak.

Legalább éjszakára ki kéne kapcsolni. Embereknél is okozhat egészségügyi problémákat.

2023. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a wifit a kamerák miatt nem tudom kikapcsolni.

Mennyire célszerű távol tenni ezt az eszközt?

Igazából nem tudom milyen sipoló hang lehet benne, de én azt nem hallom.

2023. ápr. 20. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy madár.

Tedd el onnan a kalitkát.

jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!