Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hány éves körig lehet elkezden...

Hány éves körig lehet elkezdeni tanítan egy hullámos papagájt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
korig XD
2008. dec. 30. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha már kirepült a fészekböl a pici akkor elkéne kezdeni tanítani mert akkor a legtanulékonyabbak. De csak is egyedül tanul meg egy pár szot. Ha már idösebb a madárka akkor nem tudom mert még nem probálkoztam vele, de mindenféle képpen nagyon sokat kell vele foglalkozni. És egyszerre csakis 1 szot kell neki ismételgetni mig meg nem probálja utánozni. Sok sikert.
2008. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike....hát én nagyon sokat fogok vele törődni...és am mennyi ideig tart amíg megtanul 1 szót...azt tudom h elég sokáig...de kb mennyi?
2008. dec. 30. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha beszélni, akkor minél hamarabb. Ha más "mutatványokra", akkor később is lehet kezdeni. Idő és türelem.
2008. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

barátnömnek egy év volt míg megtanulta azt, hogy szia, de csak azt mondja cia és ahogy hozzá került kb. félévsen elkezdett vele foglalkozni! Meg elöbb szeliditsd meg azután tanitsd! nekem is van 2 rozelle ami a legvadabb és párba vannak így nekem még nehezebbb!

a barátnömé amit itt leírtam az én kezemre is rögtön rászáll és kétszer látott ugyhogy elöbb szeliditsd és utána tanitsd!

2008. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!