Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Haldoklik a hullámosom!...

Haldoklik a hullámosom! Délután semmi baja nem volt, most viszont nem tudom mi történt. Semmi ereje sincs, csak zihál és piheg. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
azon kívül hogy vigyem orvoshoz,mivel nemhinném hogy bármit is tudna csinálni vele...gyakorlatilag végigézem ahogy megdöglik és nem tehetek semmit:((((((((((((((((((((
2010. okt. 12. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
jajj!! nagyon sajnálom, tippet nem tudok mondani sajnos... hány éves?
2010. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány éves? lehet megfázott szegényke amilyen hidegek vannak, és gondolom szoktál szellőztetni... sajnos nem értek a madarakhoz, de tényleg jó ötlet lenne elvinni egy orvoshoz, hátha mond valami értemeset rá.
2010. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:( Megfázott valószinű!Irány az orvos!!
2010. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
késő...Pötyike ma 22:44perckor eltávozott az örök papagájok hintájára...amúgy áprilisban vettem, és még a viaszhártyája sem színeződött el...ego nem tudni, hogy fiu vagy lány volt e.. olyan rossz:((((((((((((((((((((
2010. okt. 12. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnálom =((( de legalább nem szenvedett napokig...
2010. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
=((((Sajnálom szegény Pötyikét!!!De legalább nem szenvedett sokat!
2010. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen...ma temettem el borostyánnal futott földbe.Még egyszer utoljára kinyújtotta a szárnyacskáit meg a lábait majd elernyedt és akkor tudtam, hogy vége van:(((((((((((
2010. okt. 13. 11:24
 8/8 A kérdező kommentje:
mármint mikor meghalt,nem mielőtt eltemettem.csak visszaolvastam és hülyén jön ki..
2010. okt. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!