Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madártámadás áldozata voltál...

Madártámadás áldozata voltál már? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 6. 20:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Ket evvel ezelott megkergetett mama kakasa. A keritesig futottam, a kakas mar majdnem utolert, megfordultam es ravisitottam

.. a kakas hatrabb lepett, gondolom megijjedt. Felvettem egy kung-fu pozt es remenykedtem benne, hogy beken hagy. Neztuk egymast egy ideig es vegul a visitasomra odarohant mama es kinyitotta a kaput :D

2023. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis tónál a házunktól 2 utcányira támadott már meg bütykös hattyú és dankasirály is.


Nem tetszett nekik a fejem XD...

2023. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

2es vagyok.


Tényleg! Kiskoromban a hátamra ugrott mamám kakasa. Addig élt...mamám le is vágta.

2023. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer a szüleimmel mentünk és valami madár úgy lefosott hogy mindhármukat beteritett
2023. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyógyfürdőben lefostak a fecskék
2023. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kakasunk ami azonnal megtámadott, ha hátat fordítottál neki. A libák meg azonnal fenyegetnek, ha a közelükbe mész, szerencsére már régóta csak a tányéron látok.
2023. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

#1:

Te valami szopósmalac vagy, hogy visítozol? 😀

2023. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
2017 nyarán, 15 éves koromban, ültem a hintán a kertben és jégkrémet ettem, amikor egy felettem átrepülő seregély csapat bombatámadást intézett ellenem.
2023. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Már régen történt, még kis fiü voltam, ép, hogy tudtam járni, annyira emlékszem, hogy a baromfi udvarban totyogtam, aztán vagy leültem, vagy elestem, nem tudom már, de az egyik kacsa, meg egy kakas rámtámadt, szárny suhogásokra emlékszem, talán búboltak is. Amint meglátta ezt apám le is vágta őket.
2023. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire számít támadásnak, de este sétáltunk az erdőben, és egy egerésző motoszkált tőlünk kb. 10 méterre, oda világítottunk zseblámpával hogy mi az, a madár meg nagy szárnycsapásokkal mint aki részeg, elkezdett fától fáig repülni, (kb. 2-3 méterenként voltak a 20 cm vastag fák) közbe meg felénk repült, lekellet hajolnunk mert kb. 1 méterre repült el felettünk. Biztos meg vakult a fénytől vagy nem tudom.
2023. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!