Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Madár hogyan került a teraszomra?

Madár hogyan került a teraszomra?

Figyelt kérdés
Sztori: reggel kávéztam a teraszon (fedett terasz székekkel, asztallal). Bementem a konyhába 10 percre. Mire visszajöttem egy kismadár teteme volt az egyik szék alatt. Hogyan került oda ilyen rövid idő alatt 🤔? /Nem földszint/

2023. júl. 26. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Macska hozta?
2023. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hirtelen szívmegállás és beesett egy faágról?
2023. júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy macska hozta. Nincs macskánk és nem is járnak ide.

Lehetséges a hirtelen szívmegállás, de nem ágról esett le, a fa távolabb van.

2023. júl. 26. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

10 perc alatt sokminden megtörténik. Arra ment egy idegen macska, valamitől megijedt és elejtette.


De nincs kristálygömböm, hogy pontosan rekreáljam az eseményeket.

2023. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Odafújta az erős szél. Egy kismadár nagyon könnyű, egy cinege pl. 1-2 deka.
2023. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ablaknak ütközhetett. Gondolom ablakod csak van. Függőlegesen egymástól 3-5cm-re fentről az ablakra lelógatott zsinórok fékezhetik meg az ilyesmit. Illetve ilyenkor sokszor csak elájulnak az agyrázkódástól, 1-2 órára érdemes dobozba tenni és utána megnézni h helyrejött-e. Ha repül, jól van, akkor elengedhető. Ha gubbaszt, fekszik, akkor SOS dokihoz vele.
2023. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6. Egyébként valóban ablak alatt feküdt, egy szék alatt-mellett. Sajnos már nem élt, amikor rátaláltam 😔.
2023. júl. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!