Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A varjaknak lesz valami baja...

A varjaknak lesz valami baja az avas mogyorótól?

Figyelt kérdés
Inkább dobjam ki vagy oda dobálhatom nekik a parkban?
nov. 20. 12:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
36%
Allergia?
nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Avas, penészes dolgot ne adj oda állatnak. Már nem emlékszem mi bajuk lesz pontosan, de nem szabad. Anno avas szalonnával kapcsolatban olvastam ezt.
nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Az avas meg a penészes két különböző kategória. A penészes az mérgező is, mert a penészek többsége toxint termel, ami általában rákkeltő és toxikus. Az avas, ott csak a zsíradék a levegő oxigénjével lépett reakcióba, És az élvezeti értéke a speciális íze és szaga miatt csökkent, de sem nem toxikus, sem nem rákkeltő.
nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Anno azt olvastam hogy sem avas, sem penészes dolgot nem adunk oda állatnak.
nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
A varjak akár több napos döglött állatokat is esznek,egy kis penész ártana nekik?
nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kettő nem ugyanaz.
nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs rajta penész csak avas ki lehet szórni adagokban. DE CSAK AKKOR HA NEM SÓS MEG PÖRKÖLT!

Penészes es rohadt dolgokat nem esznek meg az állatk, komposztunk van a ház mögött és látjuk h mi az amihez hozzá sem nyúlnak.

nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Anno azt olvastam hogy sem avas..."

Elhiszem. Csak az nem mindegy, hogy a Nature-ben olvastad egy tudományos közleményben, vagy a Nőklapjában írta Veréb Boglárka média szakos gyakornok, aki amúgy semmit nem ért a természettudományokhoz, csak írni kellett neki egy cikket erről, mert a szerkesztő ezt a feladatot osztotta rá, és ő is a nagyanyjától hallotta, mint urbanlegend.

nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát a varjak, ahogy írják fent, a rothadó húst is megeszik. Másrészt azt nem tudni, h a természetben található romlott magvakat megeszik-e... A helyedben én nem adnám oda, ne kockáztasd, h ártasz vele.
nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Garje válasza:
A pontos váaszt nem tudom erre a kérdésre, de gondolkodjunk "józan paraszti ésszel" a varjaknak van annyi inteligenciájuk, hogy el tudják dönteni valamiről, hogy nekik az ehető vagy sem. Ha nem jó neki, nem eszi meg és tovább megy. Gondoljátok, hogy e mezőn, a természetben nem szembesült ilyenekkel? :-)
dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!