Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meddig költ a nimfa papagáj?...

Meddig költ a nimfa papagáj? Mennyi idő amíg kikelnek a tojásai?

Figyelt kérdés
van 2 nimfa papagájom és kb. egy hónapja már volt egy tojásuk de nem mentek be az odúba.. én meg kiszedtem mert abból már nem lesz semmi... nem foglalkoztak vele... hétfőn megint bement a madaram az odúba de csak ilyen fél óra.. ki be rohangált de nem nagyon érdekelte.. napközben fent ült... tegnap egész este bent volt de reggel kijött és azóta nem is érdekli... mit tudnék csinálni? meddig kellene ülnie rajta h legyen is belőle vmi?
2011. márc. 25. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 20 nap a nimfa kelési ideje. Ahhoz, hogy letojjon csak várj és ha akar letojik. Maximum annyit tudsz csinálni, hogy adsz nekik főtt tojást és azzal készíted fel őket a költésre. Egyébként a tojást ne szedd ki, mert van hogy csak a 3. 4. tojásnál ül rá vagy csak ha már nem tojik többet.
2011. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ! Csak az a baj h próbáltam mar nekik adni tojást de nem eszik meg! :s ????
2011. márc. 25. 17:21
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor mi van ha a madár csak este megy be az odúba? egész nap fent ül a fán...
2011. márc. 25. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak éjjel van bent lehet hogy csak alvásra használja és nem azért jár be mert tojni akar. Ha nem eszik a tojást akkor próbálj egy darabot az etetőtálkájuk tetejére tenni hátha megkóstolják.
2011. márc. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most elkezdtél egymást váltani mindig vmelyik madár az odúban van:)
2011. márc. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!