Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kakas miért megy neki az...

A kakas miért megy neki az embernek?

Figyelt kérdés
A megfigyeléseim alapján azt mondom meg akarná petélni az embert is. Szerintetek miért támad?
2011. ápr. 26. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg, hogy védje a tyúkjait, és hogy megmutassa ki az úr a szemétdombon. :D
2011. ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jó de ha rá sem nézel a tyúkra? Meg érdekes csak lesből támad, amikor nem is figyel az ember.

Amikor a tyúkokat petéli akkor is odasettenkedik és ha nem figyel a tyúk hírtelen rámászik és megpetéli. Az emberhez is így sunnyogva settenkedve megy oda, és ha nem figyelünk bepróbálkozik.

2011. ápr. 26. 07:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen "hamis" kakasból főzte nagymamám a legfinomabb pörköltet. Egy idő után odáig merészkedik, hogy felugrik az emberre is, hogy megcsípje stb. Valójában a közlekedő kisgyerekekre igazán veszélyes ez miatt.

Igaz, hogy volt helyette másik az udvarban, ami a tyúkok "igényeit" kielégítette.

2011. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van egy ilyen kicsi piros kakasunk, nagymamámra már nem egyszer ráugrott, nekünk is van egy másik kakas is, az nekünk se hamis. De am mi is a célja ezzel h ráugrik az emberre? Azt viszont nem tudtam h finom pörkölt van belőle. ;D
2011. ápr. 26. 07:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi is azokkal a kakasokkal kezdjük a vágást, amelyek nekünk akarnak jönni, vagy már meg is tették. Én sem értem miért ilyenek, mikor nincsenek még csak bántva sem.

Védik a tyúkudvart, megmutatják, hogy ki az úr, vagy nem tudom. Csak azt nem tudják, hogy nálunk így vezet az út a lábas felé.. :D Két kisgyerekünk van, nem maradhat olyan kakas, amelyik vad.

Minden évben naposcsibéket veszünk, kb fele kakas szokott lenni. S igen, finomabb a pörkölt belőle, mint a csibéből. Próbáld ki. :)

2011. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

7,39-es vagyok!

Május elsején isteni ünnepi ebéd lehet a kakas-pörkölt. Az egyik legfinomabb pörkölt a világon! Valamivel tovább fő, mint a csirke, vagy tyúk, mert szívósabb, keményebb a húsa, éppen ezért ízletesebb is.

2011. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A területét és a tyúkjait védi. Az a gáz, amikor falun a tyukudvarban van a budi és támadós a kakas. Seprűvel kell menni slozira. XD
2011. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A terület védelme tyúkok tojások kicsik védelme . Emelett minta kutyákat minden állatot szocializálni kell különben rossz vége lehet.
2011. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gfero ***** válasza:
100%
ez egy védekezési mechanizmus náluk így mutassák ki hogy ők a főnökök.te meg úgy tudod kimutatni hogy te vagy a főnök hogy pörköltet csinálsz belőle.
2011. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hozzank husvetkor kerult egy kakas. Vagy 15 eve. Kicsi volt es ram tamadt. Pedig 70 kilo kornyeken voltam mar akkor is. Belerugni sajnaltam, ugyhogy a felvettem a bakancsomat es aztan sepruvel kergettem a helyere. Apameknak amikor meseltem kirohogtek.


Utana elajandekoztuk egy ismerosnek. Es kb fel ev elteletevel azt mondtak, hogy ez a kis dog lazan nekimegy a kutyaknak.


Es igen o is porkoltkent vegezte.

2011. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!