Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Az aranyfácánok szaporodása...

Az aranyfácánok szaporodása olyan mint a pulykáká, hogy csak egyszer párosodnak és utánna az összes tojás meg van termékenyítve?

Figyelt kérdés
Van nekem egy aranyfácán trióm egy helyen vannak. azt olvastam ,hogy célszerűbb külön tartani ,vagy keltetővel kikelteni a kis fácánokat ,mivel ha együtt vannak a tyúkok akkor rivalizálusokból baj lehet. na már most,nem vagyok a keltetőgépek híve,hisz azért van a tyúk ,hogy kikeltse(meg félek,hogy elrontok valamit),Az a kérdésem.hogy ha úgy csinálom,hogy egyik héten az egyik a másik héten a másik tyúknál van a kakas akkor nekem elméletileg sikerülne jó fácán állományt létre hozni,mivel a kakasnak egyszer elég párosodni a tojóval,vagy nem?
2011. júl. 7. 12:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!