Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fiú vagy lány a nimfám?

Fiú vagy lány a nimfám?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet,7 hónapos,a farktollában sok a sárga,de ugyanakkor a feje is inkább sárga,mint szürke...Hangokat utánoz...főleg számítógépes játékok hangjait,mert egy gyerek szobájában lakott...de nem fütyül,nem énekel,ugyanakkor bólogat...Szerintetek?
2011. szept. 5. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a mi Gyuszinkról akkor derült ki hogy hölgy, mikor elkezdett tojást tojni... de a nevét ettől nem változtattuk meg... szerettük ígyis-úgyis... ha párt szeretnél mellé, akkor tenyésztőnél érdeklődj mi lehet a tiéd...
2011. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Ha sárga akkor làny. A fiuk kb fèlèv után elkezdenek beszürkülni.
2011. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Van egy lány madaram,mellé vettem őt,annak reményében,hogy fiú...Ezért is aggódom kicsit,hogy mi van akkor ha ő is lány,hogy fognak kijönni ketten...Mert nem verekednek,de nem is barátkoznak...ezért gondolom,hogy mégis sikerült beválasztanom még egy lányt...
2011. szept. 5. 12:36
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ...és szerinted 2 lányt leht együtt tartani vagy az egyiktől meg kell válnom?
2011. szept. 5. 12:38
 5/20 anonim ***** válasza:
A lányok a szürkék, és a fiúk a sárgák. Most tudtam meg, hogy csak ivarérett korukban derül ki egyértelmüen a szinükből a nemük, mert addig még változhatnak.
2011. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem pillanatnyilag 6 db van:) Eddig volt egy lány és két fiú. Sajnos az egyik fiú párja már rögtön az elején elpusztult. Most meg van 3 kicsi, akikről azt hittem hogy két lány és egy fiú, de mint kiderült ez még korán sem biztos.

Nem hiszem hogy a két lány összeveszne egymással. De ha fiút vettél akkor is kell idő mig összebarátkoznak egymással.

2011. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen...Az elsőt is fiúnak mondta a tenyésztő,aztán lány lett..érdekes,mert ha lány is mindkettő,teljesen más hanglejtésük van...meg nem tudtam,hogy a lányok is utánoznak hangokat,ez tévesztett meg....de sebaj,majd meglátjuk.:)
2011. szept. 5. 13:13
 8/20 anonim ***** válasza:

Sárga lány-szürke fiú, ez mind hülyeség! Mutassak egy szürke lányt és egy sárga fiút?


Kérdező! Inkább tegyél képet! Így látatlanban a kutya nem fogja tudni megmondani neked, mid van!

2011. szept. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, ezek mind hülyeségek! És jó lenne ha raknál képet! ;)

Amúgy ha az arca sárga, akkor nagy valószínűséggel hím lesz! De az ivarérettség előtt ez még nem biztos! :)

2011. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Itt vannak a képek..:))

[link]


[link]


[link]


És köszi a válaszokat!:))

2011. szept. 5. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!