Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagy sándorpapagáj tanítható...

Nagy sándorpapagáj tanítható trükkökre?

Figyelt kérdés
Megtetszettek ezek a papagájok, azt írják jó hangutánzó meg, hogy szelíd, viszont nem tudom mennyire lehet őket trükkre tanítani. Esetleg tapasztalat valakinek? Vagy hasonló árú trükkökre jobban tanítható (csak ha ez nem az) fajta?

2012. febr. 23. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
mindegyiket meg tudod tanítani ugyanúgy fajtól függetlenül
2012. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudod mennyi be kerül???

A kissándor papagáj 20 forint és akkor a nagy!:S Nekem kicsi van minden papagáj tanítható trükkökre kicsi sanyim szelíd a nimfáim a hullámosaim sőt még a pintyeim is de ők nem papagájok :D

2012. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*20 ezer bocsi 20 forintért jó lenne :D
2012. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és mi van ha annyi? munkahelyen megkeresed 1 hét alatt
2012. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi de nem is 20 hanem 40... Jó is lenne annyiért...:D

Válasz: Persze a nagy sándort beszélni is.... ird be youtubera vagy googleba sokat kiad:D

2012. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom az árát, egy kézzel nevelt 40-50ezer körül van, ami ha belegondolunk, hogy akár 30-35 évig is a társa lesz az embernek már nem is olyan sok. Egy fajtiszta kutya sem olcsóbb, sőt. Nézegettem videókat is nagy sándorokról, de trükkökröl nem annyira találtam. Majd nézelődök még, de azért köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 25. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
már 35ért is van kézzel nevelt, de minden papagájt párban kell tartani
2012. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A sanyik általában nem szelídülnek meg annyira,mint pl a jákó vagy a nemespapagáj. Ezt csak úgy zárójelben mondom,hogy tisztában légy vele :D
2012. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves negyedik tudod 14 éves vagyok nincs munka helyem, saját pénzemből raktam ki mindent a szüleim se adtak és még kalitka is kellett! Gondolom a pénz nálad semmi mint a tesi tanáromnál! :S
2012. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4.!

Azt tudom, hogy kevésbé szelídülnek meg, mint egy jákó, vagy egy nemes, de az áruk sem egy kategória :) Nagysanyi kb 1/4-e nekik. Viszont egy kézzel nevelt példány szerintem azért elég szelíddé tud válni. Jákót meg amúgy is a legtöbb ember elfelejtheti az extra igényei miatt.


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy trükkökre mennyire tanítható, ebben akár össze is hasonlíthatnánk/nátok másik fajtákkal is. Vagy ebben az árkategóriában valami más esetleg?

2012. febr. 28. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!