Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Röpdéhez milyen anyag?

Röpdéhez milyen anyag?

Figyelt kérdés

A kutyakenelt alakítanám át röpdévé csak 1baj van:

A lyukak a rácson túl nagyok, ezért beborítanám a rácsot tyúkhálóval. Az lenne a kérdésem, hogy ezt az anyagot át tudja-e rágni a nimfa, a hullámos vagy a kissándor? Ha valamelyik igen akk. milyen anyagot javasoltok?



2012. ápr. 29. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hálónak mindenféle képen a drót madár hálót. Nálam is az volt a röpdén igaz, hogy drága de elég strapabíró!
2012. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen az a madárháló és mennyire drága?
2012. ápr. 29. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Elég apró lyukú. Hasonlít a csirke hálóra de annál kisebbek a lyukai.

Hogy, mennyire drága azt már nem tudom neked megmondani 9 évvel ezelőtt vettem. De akkor sem volt valamim olcsó. De a csirke hálónál drágább az biztos.

2012. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen sokat segitettél :)) <3
2012. ápr. 29. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kis sanyi ezt simán átrágja...


Kérdésem: mekkora az a kutyakenel, hogy röpdét tudsz belőle csinálni?

Meg ha túl nagy a lyukosztása, akkor mi értelme van használni? Ha így is úgy is kell rá plusz rács.

Kis sanyi csak nagyon nagy volerben javasolt más madarakkal együtt tartani.

Bemásolok ide egy kicsit a viselkedésésről:


Viselkedése: a fészekbõl kiszedett és mesterségesen felnevelt madarak nagyon megszelídülnek, és néhány szó erejéig beszélni is megtanulnak. Éneklõ hangon kívül fülsiketítõ rikácsolást is hallatnak. Mindent szétrágnak, ami fából készült, ezért csak fémkalickában tarthatók. Minden más papagájfajjal összeférhetetlen, a saját faját kivéve, feltéve, ha nagy röpdét tudunk számára biztosítani.


illetve:

lábuk hajlamos a fagyásra, ezért télen fűteni kell rájuk. Ha volierben helyezzük el, akkor annak mérete 2.5 x 1 x 2 m, védőházikóval felszerelve. Zajos madár, lakásban az éles hangja miatt néha kellemetlen lehet, sokat rágcsál, szeret fürdeni, illetve zuhanyozni, nagy helyen társas elhelyezésére is lehetőség van.


Tehát télen fűteni kell neki! Ezt is meg tudod oldani?


Rácsnak valamilyen ponthegesztett hálót javaslok. 1.4mm-resnél vékonyabbat biztos ne, de azt sem tudom, hogy elég-e...

2012. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oo koszonom ez jol jott am mindent megtudok oldani csak az h ellenséges más fajokkal. Huhh kossz a segitséget. Am a kutyakenel 10 négyzetméter. Meg 1x koszonom<3
2012. ápr. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!