Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor kezdjem el reptetni a...

Mikor kezdjem el reptetni a papagájom? (nimfa, tojó,3 hónapos). Van neki egy szoba amin nincs függöny. Nem fogja magát összetörni vagy hamar megtanulja, hogy itt nincs kiút és nem fog többet próbálkozni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :))
2012. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer nekimegy aztán megtanulja hogy ott akadály van csak az a bökkenő hogy mivel nem tudja hogy ütközni fog teljes erejéből repül,nem védi a fejét mint pl amikor a falnak megy neki tehát 1 koccanástól is meghalhat,súlyos baja lehet. Tehát tegyél az ablak elé függönyt vagy ami még jó lehet ha nagyon nem akarsz függönyt hogy ragasztasz az üvegre pár matricát és az első kiengedés legelején odaviszed az ablakhoz és hozzányomod a csőrét,hasát,lábát és ott maradsz vele egy kicsit hogy érezze és meg is jegyezze hogy nem tud arra menni. De a legbiztosabb a függöny.
2012. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok:mégse jó a matricás megoldás!!!!!!!! Amikor írtam nem jutott eszembe mert siettem. Ha megijed valamitől amikor kint van és elkezd gyorsan össze-vissza röpködni nem gondolkodik csak repül amerre lát,tud így nem jut eszébe hogy arra nem tud menni és nekirepül az üvegnek kétszer akkora sebességgel, kétszer olyan gyorsan mint az alap repülése tehát szinte biztos megsérül,meghal.
2012. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A függöny nélküli ablak nagyon veszélyes. Ha lehet, inkább tegyetek fel egy karnist, ha nem, lehet kapni ablakkeretbe fúrható függönytartólécet is. Kiengedni pedig onnantól lehet, hogy már nem feszült a kalitkában, érdeklődik, nem retteg az új helyen.
2012. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. máj. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!