Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerülhet egy gyöngytyúk?

Mennyibe kerülhet egy gyöngytyúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon megtetszett ez a tyúkfajta! Már nagyon sok tyúkom volt, már eléggé értek hozzájuk. Most szeretnék egy két ilyet is. Mennyibe kerülhet?

Köszönöm!


2012. máj. 6. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
12000 Ft
2012. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem vannak gyöngytyúkok, kb 2000 Ft db-ja ha jól emlékszem. De remélem nyugodt ember vagy, mert a rikácsolásukat ki bírni elég nehéz. De az szerencse hogy ritkán kiabálnak de akkor hosszan. Esetleg ha van msn-ed vagy skypod, akkor nyugodtan írjál és segíttek bármibe ha gondolod. Jah és az első válaszoló hülyeséget írt. :)

2012. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 2. választ! Az egyik barátomnak van egy csapat. Én szoktam átmenni etetni itatni őket, ha nincsenek itthon barátomék... Szeretem őket, nem zavar a hangjuk!
2012. máj. 7. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj, hogy nagyon fogja kergetni a tyúkokat.
2012. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem bántják őket, de lehet hogy az enyémekkel van a hiba. Nekem van 6 db és nem szokták a tyúkokat bántani soha. 2. válaszoló voltam.
2012. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van hím is?
2012. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, csapatba tartom őket.
2012. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 darab hím van, 2 db tojó. Meg most van még egy kicsi, amit õ keltett ki.
2012. máj. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!