Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy nagyon kicsike...

Találtam egy nagyon kicsike verebet mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nem találok veréb fészket sehol, csak fecskét. Mi lenne ha abba tenném bele? Nem gondoznák el a fecskék?

2012. jún. 10. 10:13
 1/10 A kérdező kommentje:
kis fióka még, a hasánál még tol sincs végig
2012. jún. 10. 10:15
 2/10 anonim ***** válasza:
Fel kell nevelni.
2012. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a fecske felnevelné a verébfiókát. Próbáld meg gondozni, hátha túléli.
2012. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
sajnos nem fog még magátol enni ha van a közeletetekbe madár klinika vidd oda
2012. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tavaly 3 fecskefióka zuhant le, csináltunk nekik egy kis dobozkát és ráraktuk az egyik ablak párkányunkra. Őket megtalálták a szülei. Vajon a verébfiókát is megtalálják?
2012. jún. 10. 10:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és szegény vizes is volt, biztos az esti vihar következtében érte baleset. Már biztos hajnal óta nem evett.
2012. jún. 10. 10:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Bent van a dobozba, de nem csipog, így nem tudom rátalálnak e a szülei.
2012. jún. 10. 10:33
 8/10 anonim ***** válasza:
A fecskefészekben biztos, hogy fecskék laknak? Nálunk volt, hogy verebek költöztek be a fecskefészekbe és ha nálatok is így van, akkor még az is lehet hogy onnan esett ki. De ha fecskék lakják akkor én sem hinném, hogy ők felnevelnék. Akkor meg kéne próbálni csipeszszel etetni vagy ilyesmi.
2012. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kiscsaló válasza:
Sziasztok én is pont ma találtam egy veréb fiókát. Foggalmam sem volt hogy etessem és itassam, barátom testvére mondta, hogy adjak neki fecskendőben (szuris) hidegvizet majd óvatosan nyissam ki a száját végül sikerült adnom neki inni de enni sajnos nem.:( Valaki segítsen hogy adjak neki enni??
2012. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a verebek rovarevők. adjatok neki kicsike bogarakat esetleg gilisztát.
2012. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!