Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kisverebet nem...

Találtam egy kisverebet nem tud még repülni, hogy gondoskodjak róla? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Mielőtt még elkezdenétek oltogatni ahol találtam nem találtunk fészket, etetni is én etetem ,és inni se iszik még magától mit csináljak, mivel etessem? Most vizes darával etetem, szerintetek vegyek neki ilyen vízbe rakható vitaminos cseppet? Miket vegyek még neki??ha szeretnétek rakok fel róla képet.egyébként még nagyon pici,belefér a markomba.egyébként nagyon fürge,sokat csiripelget.mennyi esély van arra,hogy megéri a felnőtt kort?mire számítsak?a válaszokat előre köszönöm:)

2013. júl. 2. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Bárcsak segíthetnék, de én sem értek hozzá. :(

De képeket szívesen látnék, és drukkolok a picinek!

Itt találtam egy linket, azért vannak benne hasznosak.

[link]

2013. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rovarokat kéne neki adni csipesszel.Hangyát ne mert attól megdöglik, egyszer így jártam.Minden nap, naponta többször megkell kínálni rovarokkal.Vehetsz/foghatsz is.
2013. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Főtt tojásból készíts lágyeleséget és azzal 2 óránként etesd meg.

Ha már tollas akkor vidd vissza oda, ahol találtad. Neki is az lenne a legjobb, ha a szülei megtalálnák.

2013. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én vagyok a kérdező,csak más profilról,mert az enyémnek nem tudom a jelszavát,és a gép is elfelejtette:6 na de nem is ez a lényeg.köszönöm a válaszokat,tanácsokat.képet raktam fel róla,ezen látszik,hogy mekkora.

bocsi,hogy el van fordulva,de máshogy nem tudtam megoldani:)

[link]

2013. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én már neveltem ilyen kisverebet, úgy jártam ahogy te, én úgy etettem, hogy egy kis kávéskanálba áztatott darát (különféle mezőgazdasági magvak ledarálva) tettem, és azt vígan ette :) nagyon ízlett neki és minden rendben volt
2013. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez nem veréb!Erdei pinty.De az etetés ugyanaz.
2013. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy verebem én injekciós tűvel etetem,lágyeleséget töltök bele ás a szájába nyomom és, hogy víz is kerüljön bele vízben áztatom a lágyeleséget!

És én még tollak nélkül találtam de már olyan régóta van meg, hogy már kitollasodott és tud repülni és én a garázsunkba tartom de nappal kiengedem!DE A GARÁZSBÓL NEM!!!!!!!!

2013. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én csak rovarokkal etettem meg ha nem volt kedcvvem vagy fáradt voltam akkor túrót kaptak.
2013. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedvem (bocs)
2013. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!