Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ajánlott két hullámos papagájt...

Ajánlott két hullámos papagájt egy hétig kiszakítani a megszokott környezetükből?

Figyelt kérdés
Szüleim elutaznak egy hétre, és én fogok gondoskodni a madárkákról. Ráérnék 2 naponta rájuk nézni, de ebben a hőségben jobb lenne naponta (már csak az ivó- és fürdővizük cseréje miatt is). Gondolkodtam rajta hogy át kéne őket addig költöztetni magamhoz, de nem tudom mennyire furcsállnák ha a több mint 2 éve megszokott környezetükből kiszakítanám őket. Van kockázata a dolognak vagy inkább vegyek erőt magamon és minden nap menjek haza ellátni őket?

2013. júl. 24. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem minden egyes nap menj át, és cseréld ki a vizüket.Semmiképp sem jó ötlet átvinni magadhoz, mert új környezet és mire megszokják mehetnek is vissza, szal nem hiszem hogy jó ötlet lenne.Én is így csináltam kb, és már meg sem akarnak ismerni :(
2013. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!