Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Azokat a kukoricaszemeket,...

Azokat a kukoricaszemeket, amik nem pattogtak ki, mindig odaadom a galambokat egy kozeli parkban. Ugye nem artok nekik ezzel?

Figyelt kérdés
Pattogatott kukorica, kipattogatlan szemeirol van tehat szo. Izesitetteket eszek, de mindig alaposan lemosom oket (sima vizzel, tobbszor is), aztan megszaritom, es ugy szorom ki nekik. Ezzel ugye nem teszek rosszat veluk?
2013. okt. 12. 19:18
 1/2 anonim válasza:
0%
hát nem úgy van, hogy a madaraknak valami őrlő gyomruk van és mindent egyben nyelnek le és akkor ugye a gyomruk meg összeőrli??:D ha ezt is megőrli a gyomruk akkor sztem nincs gond, ha meg nem meghalnak nem? mert a kavicstól is meghalnak ha jól tudom...nem tudják azt üríteni. de az a mag nem nagy, meg nem olyan kemény szóval nemhinném h bajuk lesz. amúgy nem tilos etetni a galambokat????
2013. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ádzsika ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, hogy nem ártasz, de galambász sem vagyok, így nem mernék határozott választ adni.

Hívd fel a GALAMB HUNGÁRIÁ-t (413-79-20, budapesti vezetékes szám) vagy a GALAMBÁSZ KUCKÓ-t (30-245-89-70): minkét helyen készséggel adnak tanácsot.

Ha komoly gondod támad (mint ez is), amire BIZTOSAN szakszerű választ szeretnél kapni, arra soha ne itt keresd a megoldást, hanem szakembert próbálj találni a neten. Ez egy nagyon jó oldal, de nincs garancia a valóban helyes válaszra.


Amúgy a galambokat valóban tilos etetni, de emberség is van a világon, nem csak lelketlen szabályok.

2013. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!