Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kevés időt töltenék madarammal...

Kevés időt töltenék madarammal így?

Figyelt kérdés
mennyire fogja befolyásolni az emberhez való ragaszkodását egy lány nimfánál ha reggel 2 órán át és délután kb 3 tól tudok csak otthon lenni vagy ez így nem nagy idő intervallum? csak mert az előző madaramat pont nyári szünet elejére kaptam meg és értitek akkor.. :)

2013. dec. 8. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
tartsd párban
2013. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy tudom megoldani hogy pár nélkül :/ de amúgy hétvégente itthon vagyok egésznap.
2013. dec. 8. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
miért vágysz papagájra ha nem tudod normálisan tartani?
2013. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miért? ennyi idő kevéske lenne? gondolom nem a nyugdíjasoknál van az összes papagáj akik 24 órában otthon vannak mert csak nekik van 24 óra szabadidejük 1 nap....
2013. dec. 9. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
papagájt párban kell tartani mert nagyon társas lények
2013. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már volt egy nimfám a kezdetektől egyedül tartottam ügyesebb lett és ragaszkodóbb mint egy kutya.
2013. dec. 9. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Napi 3 óra elég kevés! Szerintem is párban tartsd!
2013. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Napi 9-10 az a 3 :)
2013. dec. 11. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég annyi idő is, nyilván jobb lenne, ha egész nap vele lennél, de azt kevesen tudják megoldani. Amúgy meg, akinek kutyája van, azzal sincs ott egész nap. Attól, hogy valakinek van háziállata, még kell dolgoznia is szerintem.


Persze, ha mégis a legjobbat szeretnéd az állatnak, akkor legyen neki egy társa, aki a nap 24 órájában vele van.


Mi lett az előző madaraddal?

2013. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!