Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miert akar mindenaron berepuln...

Miert akar mindenaron berepulni a hazba a kismadar?

Figyelt kérdés

Egy kismadar reggel 9 ota probalkozik berepulni az egyik helyisegbe a hazba. Ket ablaknal is probalkozik szegenykem. Probaltam rajonni miert annyira fontos neki de el sem tudom kepzelni. Lehuztam a redonyt is egy ideig, hatha megunja, de nem. Szegenyke ott repked meg sir egesz nap. Kb mintha vmelyik csaladtagja lenne idebent de nincs bent egy madar sem, mar korbeneztem a hazat.

Jart mar igy vki? Mit csinaljak vele?



2014. febr. 27. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
engedd be és adj neki enni :))
2014. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy mégis bent van egy madár. Hozzám egyszer berepült egy. Mikor szem elől tévesztettem még a szekrényeket is elhúztam, de nem találtam sehol. Másnap reggel a macska megtalálta, kivitte és elengedte.
2014. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Adj neki enni, lehet éhes.
2014. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Van kiteve nekik rengeteg madarkaja ugyh nem hiszem h ehes. Amugy kutyak is vannak a hazban, igaz nem bantanak ha lenne bent egy kismadar de nem lennenek nyugton az biztos. Ahhiz kepest teljesen nyugodtak. Amugy komolyan mondom hogy mar megfordult a fejemben h beengedem de egyreszt nem az en hazam masreszt meg mivan ha utana nem tudom ""kizavarni" na arrol meg nem is beszelve h osszekakil mindent.

De amugy nagyon sajnalom szegeny kismadarat! Neha csak ul az ablakparkanyon es kopogtatja a csorevel az ablakot...

2014. febr. 27. 16:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Pedig be kéne engedni,nekem ez már gyanús.

Próbáld meg! :)

2014. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kb negyed ora mulva beengedem.megetetem a kutyakat utana kiengedem oket az udvarra szaladgalni es amig kint lesznek a kuttyok addig megnezem mit akar a madarka... majd irok
2014. febr. 27. 16:44
 7/13 dellfil ***** válasza:
100%

Nem bemenni akar az a madárka, hanem az ablaküvegen visszatükröződő képét támadja. Azt hiszi szegényke, hogy vetélytárs. Amit te sírásnak véltél az harci kiáltás volt részéről.

Egyébként én is tapasztaltam már, hogy a cinkék - így tél végén - hajlamosak letámadni a tükröző felületeket. Igen harciasan viselkednek ilyenkor. Sajnos annyira, hogy sokszor összetörik magukat és elpusztulnak.

Ezért jobb helyeken igyekeznek védekezni a jelenség ellen. Tükröződésmentes felületek, védőháló stb.


dellfil

2014. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg nem fázhat még? Bár nem valószínű, de mégis... ilyenről még nem hallottam. A tükröződés is jó tipp.
2014. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Egy másik asztrált síkból, vagy a túlvilágról hozott üzenetet! Engedd be!
2014. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engedd be és kérdezd meg hogy mi a helyzet.
2014. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!