Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Jákó és Nimfa mennyire jönnek...

Jákó és Nimfa mennyire jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
Van egy Jákó papagájom, ami mellé be kéne fogadnom egy ismerősöm rendkívül szelíd, de megunt Nimfa papagáját. Mennyire tűrik meg egymást, félnem kell tőle hogy bántani fogják egymást?

2014. máj. 22. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a jákó kinyírhatja a nimfát szóval inkább ne tedd be őket egymás mellé. Ismerősöd nem adja oda a kalitkát is a madárral együtt...? (Gondolom ő is tartotta valamiben.)
2014. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, csak a nap nagy részében szabadon van, mert nem szeretem bezárva tartani. De akkor lehet leteszek róla.
2014. máj. 23. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Kint lehetnek talán együtt, persze ha tudsz rájuk figyelni majdnem folyamatosan amikor egymás közelében vannak. Esetleg kialakíthatsz nekik két játszóteret a szoba két különböző pontján, akkor talán nem foglalkoznak egymással. Az én nimfám elvan az asztalon ahol a holmijai vannak, a szoba többi része meg hidegen hagyja, de azt nem tudom, egy másik madárra nem lenne-e kíváncsi. Vagy a jákó nem gondolná-e úgy, hogy őt akkor is zavarja a másik madár, ha több méterre van tőle... Bár talán nem, ha ő is el tudja magát mással foglalni. A lényeg, hogy akkor biztos el tudd őket zárni egymástól amikor nem tudsz figyelni rájuk. (Éjjel, ha nem vagy otthon, stb.)
2014. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 23. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!