Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen társat érdemes nimfapap...

Milyen társat érdemes nimfapapagáj mellé venni?

Figyelt kérdés
Szóval négy hónapja vettem a nimfapapgájomat és arra gondoltam hogy vennék mellé egy másik papagájt, de nem nőstényt szeretnék sőt nem is ugyanabból a fajból. Hullámos papagájra gondoltam, de nem tudom hogy vannak-e kifejezetten olyan fajok amiket semmiképp nem szabad összeengedni, vagy mindegy?
2009. dec. 31. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hello

figy én nem akarok okoskodónak tűnni de tudtommal hullámost nyugodtan össze lehet zárni a nimfával. de szerintem jobb lenne ha nimfát vennél mellé ha nem akarsz "kisnimfákat" nem teszel be odut de tojást ugyan ugy fog letenni kalit aljára legfeljebb kiszeded.

2009. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nimfát végy mellé. azonos neműt
2009. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz egy másik nemű nimfát mellé! Így nem lesz szexhiányuk sem és nagyon jól fogják magukat érezni!


És odú nélkül is megvannak tökéletesen egész életükben!


Az első válaszoló helyesen írta a többit!


Nem érdemes más fajtájú papagájt venni mellé, mert nem eredményez jót. A különféle fajok együtt tartása akkor jó ötlet, ha nagy röpdében vannak és párban!

2010. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!